REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos renovacija

Daugelis Kuršėniškių pastebėjo, kad seniausia mokykla mūsų mieste, buvusi pirmoji vidurinė, pervadinta Stasio Anglickio vardu, keičiasi. Norėdami daugiau sužinoti apie Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos renovacijos darbus, nusprendėme pakalbinti mokyklos direktorę D.Lotiukienę.

Žurn. – Visi žinome, kad jūsų mokykla yra seniausia Kuršėnuose. Ar būtent dėl to ji buvo pasirinkta renovacijai?

Direkt. – Mokykla dalyvauja mokyklų tobulinimo programoje ir rajone buvo atrinkta kaip perspektyviausia, geriausia pagrindinė mokykla. Mūsų mokyklą rajono taryba atrinko kaip mokyklą, kuri galėtų būti etalonu pagrindinių mokyklų tarpe. Štai todėl ji ir yra renovuojama.

Žurn. – Kas finansuoja šį projektą?

Direkt. – Pasaulio bankas.

Žurn. – Kiek pinigų, jei ne paslaptis, buvo skirta renovacijai?

Direkt. – Renovacijai yra skirta daugiau nei milijonas litų.

Žurn. – Kaip Jūs manote, ar tai pakankama suma visiškai mokyklos renovacijai?

Direkt. – Oi, ne! Visų pirma reikia suprasti, kas tai yra renovacija. Renovacija – tai nėra kapitalinis remontas. Renovacija – tai yra darbai, susiję su šilumos energijos taupymu. Norint pasiekti šį tikslą buvo įdėti plastikiniai langai, visiškai naujai sutvarkyta šildymo sistema, pakeistas stogas ir t.t Tačiau šalia to vyksta ir remonto darbai: fasado dažymas, sienų dažymas, naujų patalpų įrengimas. Tačiau tų lėšų neužteks visiškam mokyklos pagražinimui. Žada dar lėšų, gal dar duos.

Žurn. – Kada buvo pradėti darbai ir kada jie bus baigti?

Direkt. – Darbai buvo pradėti kažkur liepos 25. Spalio pirmąją bus atiduotas mokomasis korpusas, o lapkričio viduryje bus atiduota ir visa sporto bazė. (Žurn. O kada moksleiviai grįš mokytis?) Moksleiviai jau ir dabar mokosi. Na, o jau spalio mėnesį visi tikrai dirbs čia, mokykloje. Dabar vaikai mokosi kitose patalpose, kurias mums išnuomojo draugai.

Žurn. – Ar Jūs pati patenkinta darbo kokybe ir kas atlieka visus darbus?

Direkt. – Darbus atlieka “MEGRAME” firma, kuri laimėjo konkursą. Kad būtų įsisavintos tokios didelės lėšos, buvo skelbiamas konkursas, kurį organizavo Šiaulių Turto valdymo skyrius. Laimėjo firma “MEGRAME” iš Vilniaus, kuri gamina langus. O pati darbo kokybė normali.

Žurn. – Visiems be galo įdomu, kodėl mokykla būtent žalios spalvos. Ir mums įdomu. Gal galėtumėt atskleist šią paslaptį?

Direkt. (paslaptingai nusišypso) O jūs pasižiūrėkit, kaip rengiasi mūsų mokytojai.

(Žurn. – Atidžiai pažiūrėjau į direktorės pagalbininkes ir pačią direktorę. Net kojos nutirpo… Žalia…) Tai yra mokyklos spalva. – Šypsodamasi sako direktorė.

Dėkojame direktorei už nuoširdų pokalbį. Linkime, kad mokykla šviestų ne tik naujais plastikiniais langais, bet ir šviesiais protais!

Dainora Zaleckytė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: