REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

“EXSTREEM” klubo akcija Kuršėnų lopšelyje – darželyje “EGLUTĖ”

Gegužės 7d. Kuršėnų lopšelyje – darželyje “EGLUTĖ”, “EXSTREEM” klubas kartu su UAB “SIMAS” ir darželio administracija, surengė pasirodymą vaikams. Vyko parodomoji “EXSTREEM” klubo Dziudo komandos programa. Auklėtiniai “EXSTREEM” klubo Dziudo grupės, vadovaujamo Vyr. trenerio Rolando Kazlausko pademonstravo Dziudo parodomąją programą, atvyko sportinis motociklas ir sportinis automobilis, kurį vaikai galėjo apžiūrėti iš arčiau, paliesti ir net pasėdėti.

Programa skirta vaikams susipažinti su “EXSTREEM” klube kultivuojamomis sporto tradicinėmis ir netradicinėmis sporto šakomis. Mūsų tikslas sudominti vaikus ir pakviesti pasirinkti norimą sporto šaką ir ją kultivuoti. Visiems gerai žinoma, kad žmogus sportuojantis, mažiau serga, geriau mokosi ir aktyviau įsijungia į visuomeninį gyvenimą. Mūsų šūkis – sveikame kūne, sveika siela.

Norėtume sužinoti iš gerbiamo skaitytojo, ar tokios priemonės reikalingos? Ar jas reiktu rengti darželiuose, lopšeliuose, vaikų namuose, mokyklose? Gal tiesiog savaitgaliais surengti ekspozicijas? Norime išgirsti nuomonių šiais klausimais.

“EXSTREEM“ klubo informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: