REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų pramogų parke lankėsi tarptautinis cirkas „Fantazija“

Ilgai diskutuota ir puoselėta idėja dėl Kuršėnų pramogų parko pamažu virsta realybe. Buvo žengtas didelis žingsnis link idėjos įgyvendinimo, kuomet birželio 3 dieną Kuršėnų pramogų parka aplankė ir nuostabią savo programą kuršėniškiams padovanojo tarptautinis cirkas “Fantazija”.

Klubo EXSTREEM ir UAB „SIMAS“ iniciatyvos dėka daugiau negu 1000 Kuršėniškių galėjo mėgautis oro akrobatų, žonglierių, liūtų, tigrų, beždžionių ir šunų dresuotojų pasirodymais. Ne veltui cirkas “Fantazija” tituluojamas tarptautiniu. Cirko artistai atkeliavę iš Vokietijos, Vengrijos, Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos parengė nepakartojamą, daugiau nei dvi valandas trukusį pasirodymą.

Cirko programą pradėjo paslaptingosios oro akrobatės iš Vengrijos pasirodymas. Savo sugebėjimus demonstravo dresuotos beždžiones dresuoti tigrai ir išdidusis liūtas. Pastarieji prieš pasirodymą buvo atitverti, siekiant visiškai užtikrinti žiūrovų saugumą. Pasirodymas ant didžiulės švytuoklės buvo nedidelė adrenalino dozė kiekvienam. O koks gi cirkas be klounų?! Be kitų cirko meistrų, žiūrovus linksmino žaismingai išdykaujantys ir nuolat vienas kitam pokštus krečiantys klounai Taniuša ir Fediuša. Renginio sėkmę garantavo iškalbingasis konferansje, o visą vakarą artistams akomponavo gyvai grojantis cirko orkestras.

Tądien, kaip ir buvo planuota, Kuršėnų pramogų parkas tapo vieta, pasiūliusia kuršėniškiams puikią atrakciją.

Dovilė Rapalaitė

Arvydo Raščiko nuotraukos

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: