REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Klubas “EXTREEM” kviečia ekstremaliai leisti savo laiką

Pesimistai sakę, kad pramogų parkas Kuršėnuose tik Svajuko dramblionės, ėmė kelti šurmulį, kai gatvėse pasirodė plakatai skelbiantys apie pirmąjį pramogų parko gimtadienį. Nors šventės metu nebuvau Kuršėnuose, bet girdėjau daug gerų atsiliepimų apie pačią šventę ir jos organizatorius, klubą EXTREEM. Panorau sužinoti, ką dar šią vasarą veikia ir nuveikė extreem’iečiai. Todėl ir vėl susitikau su klubo EXTREEM vadu V.Jokubausku. Į interviu ponas Jokubauskas atvyko truputį sušilęs, su sportiniu kostiumu ir šypsena veide. “ – Laukia begalės reikalų,” – paaiškino.

– Po šitokios begalės gerų atsiliepimų apie Kuršėnų pramogų parke vykusią šventę panorau sužinoti, ką dar nuveikėte per pusę vasaros. Tai ką veikėte?

– Pirmiausia, tai tikriausiai reikėtų pasidžiaugti pramogų parko plėtojimusi. Yra pastatyta tvora, aštuonios laužavietės, padaryta begalės suoliukų, ant kurių susėsti gali per 2000 žmonių. Tai tikrai didelė pradžia, kurią padarė vaikai. Sunešė visa tai po trupinėlį. Gyvenę palapinėse dvi savaites visi labai geranoriškai dirbo pramogų parko labui. Jeigu ir suaugę prisidėtų prie pramogų parko augimo, taip kaip prisidėjo vaikai – viskas išaugtų daug greičiau.

Tuo pačiu metu vyko nemokama jaunimo sporto ir poilsio stovykla. Vaikai buvo vežami į baseiną, įvairūs treneriai juos mokė skirtingų sporto šakų meno. Viskas buvo nemokama. Tikrai neliko nepatenkintų. Jau ir dabar skambina tėvai, prašo užregistruoti jų vaikus kitiems metams.

Dėl tolimesnių pramogų parko planų – yra šiokių tokių trukdžių iš valdžios. Tačiau labai tikiuosi, kad jie greitai išsispręs. Ir toliau plėtosimės, augsime. Šią žiemą mėginsime surengti sniegrogių drago lenktynes.

– Na, o kaip jums pačiam, kaip organizatoriui, patiko šventė pramogų parke? Ar buvo pateisinti vis jūsų lūkesčiai?

– Jeigu būsi visiškai patenkintas tuo, kas vyko, tada bus negerai. Mano nuomone, mes įgyvendinome tik 60% visos planuotos programos. Tačiau viską įtakojo prastos oro sąlygos, kurios trukdė parašiutininkų, oro balionų, akrobatinių skraidymų lėktuvu pasirodymams. Žinoma, buvo džiugu matyti tiek daug žmonių, nors oras ir nedžiugino.

– Girdėjau, kad EXTREEM klubas neapsiriboja vien veikla Kuršėnuose…

– Tiesa. Šiauliuose prie Talšos ežero visai neseniai organizavome renginį “Irklavimui 50”. Surengėme vandens motociklų slalomą, dragus. Stengsimės prisidėti visur, kur busim laukiami ir pageidaujami.

Lieka palinkėti klubui EXTREEM didelės sėkmės ir stiprybės plėtojant ir įgyvendinant savo idėjas!

Parengė Dainora Zaleckytė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui