REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Šiaulių raj. Kūrybinės raiškos centras kviečia dalyvauti tarptautiniame projekte „Jaunimas prieš rasizmą“

Projektą „Jaunimas prieš rasizmą“, kuris vyks Haifos mieste, Izraelyje, organizuoja nevyriausybinė organizacija „Arabų studentų švietimo konsultavimo komitetas“. Be šeimininkų ir kuršėniškių projekte dalyvaus jaunimo grupės iš Italijos (Abadir) ir Rytų Jeruzalės (Palestinian Vision).

Pagrindinė projekto tema – rasizmas (susijusios temos – konfliktai Vidurio Rytuose, žmogaus teisės, solidarumas, tarpkultūriniai klausimai). Jaunimo mainų metu bus siekiama susipažinti su kultūriniais skirtumais ir kultūrinių aspektų svarba sprendimų priėmime.

Kaip sėkmingai išspręsti konfliktus, susijusius su kultūriniais skirtumais? Tarpkultūriniu pažinimu bus siekiama suprasti skirtumus tarp kultūrų ir tai, kad taikus ir abipusiai naudingas bendradarbiavimas tarp demokratinės ir taikios Europos ir Viduržemio jūros šalių yra įmanomas tik per bendravimą, kai skirtingos kultūros ir skirtingi žmonės yra gerbiami ir traktuojami kaip lygūs su lygiais. Šiame kontekste yra būtina suprasti išankstinius nusistatymus, toleranciją ir netoleranciją, kultūras ir tapatybes, rasizmo ir ksenofobijos apraiškas ir būti pasirengusiam įvairovei ir galimiems konfliktams.

Jaunimo mainų programoje numatytos diskusijos projekto tema, užsiėmimai tarpkultūrinio pažinimo ir rasizmo klausimais, susitikimai su nevyriausybinių organizacijų atstovais Palestinoje ir Izraelyje, vizitai į Haifą, nepripažįstamą kaimą (unrecognised village), Nazaretą, Jeruzalę ir pan.

Projekto kalba: anglų. Dalyviai turėtų suprasti ir išreikšti savo mintis anglų kalba, nes vertimo paslaugos nebus teikiamos.

Dalyviai:

  • Nuo 18 iki 25 metų amžiaus
  • Sugebėti suprasti ir išreikšti save anglų kalba
  • Domėtis rasizmo, tarpkultūrinio pažinimo, konfliktų sprendimo klausimais

Jaunimo mainai vyks gruodžio 4-14 dienomis.

Dalyvio mokestis: projektas remiamas Europos Sąjungos programos „Euro-Med Jaunimas“. Dalyvio mokesčio nėra, dalyviai turi pasidengti 30% savo kelionės išlaidų (~330Lt). Visos programos išlaidos jaunimo mainų metu padengiamos projekto organizatorių.

Daugiau informacijos apie projektą galite parsisiųsti čia .

Norintys dalyvauti projekte „Jaunimas prieš rasizmą“ turėtų užpildyti dalyvio anketą ir iki lapkričio 1d. ją atsiųsti elektroniniu paštu sr-krc@delfi.lt Kilus klausimams, rašykite anksčiau nurodytu elektroniniu paštu.

Šiaulių raj. Kūrybinės raiškos centro informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: