REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

„Jamp“ — jau penkeri!

2004m. lapkričio 6d. Kuršėnų miesto Kultūros centre įvyko koncertas, skirtas šokių kolektyvo „Jamp“ penkerių metų jubiliejui paminėti.

Šiame koncerte pasirodė kolektyvai iš Kuršėnų, Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio. Taip pat buvo galima išvysti ir dainininkę Dove, kuri pasirodė kartu su grupės „Jamp“ šokėjomis. Koncerto metu šio kolektyvo narės buvo apdovanotos padėkos raštais. Koncertą vedė Saulės radijo laidų vedėjas DJ Aivaras.

Koncerte buvo gausu ne tik šokių grupių iš įvairių miestų, bet ir žiūrovų salėje. „Jamp“ kolektyvas džiaugėsi, kad juos žino, jais domisi. „Jamp“ kolektyvą penkerių metų gimtadienio proga sveikino ne tik kiti šokių kolektyvai, bet ir V.Kirkutis, Šiaulių rajono švietimo ir sporto skyrius ir kt.

Po koncerto grupės narės ir svečiai valgė tortą, skirtą jubiliejui. Taip pat vyko diskoteka, kurioje dalyvavo ne tik „Jamp“ šokėjos, bet ir atvykę sveikinti su penkerių metų jubiliejumi šokių kolektyvai iš minėtų miestų.

Šokėjų tėveliai šį koncertą įvertino labai gerai, jiems buvo smagu stebėti kaip puikiai šoka jų vaikai.

Raimonda ir Julija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: