REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Lapkričio 16 d. Šiaulių miesto mokytojų namų dailės galerijoje „Laiptai” buvo atidaryta Kuršėnų kūrybos namų keramikos būrelio darbų paroda

Lapkričio 16 d. Šiaulių miesto mokytojų namų dailės galerijoje ,,Laiptai” buvo atidaryta Kuršėnų kūrybos namų keramikos būrelio (vadovė R.Jakelaitienė) darbų paroda. Į parodos atidarymą susirinko gausus būrys šios meno rūšies gerbėjų, puoselėtojų ir šiaip smalsuolių pasigėrėti moksleivių darbeliais padarytais iš molio. Čia eksponuojami pasakų nameliai, žvakidės, dekoratyvinės lėkštės, papuošalai ir šiaip žavūs ir mieli niekučiai, vaikiškų rankelių ir širdelių sušildyti, išpuoselėti. Savo darbelius atvežė parodyti ilgametės būrelio lankytojos sesės Agnė ir Sandra Navickaitės, Ema Baržinskaitė, sesės Aistė ir Eglė Jakelaitytės, jauniausias būrelio lankytojas Julius Klinauskas ir dar dešimt jaunųjų kūrėjų. Į parodos visumą gražiai įsikomponavo ir Eglės Jakelaitytės grafikos darbai.

Jei būsite Šiauliuose, nepatingėkite apsilankyti ,,Laiptų” galerijoje esančioje Žemaitės gatvėje Nr. 83. Bus į ką paganyti akeles, bus peno sielai ir mintims. O gal tai bus pirmas prisilietimas keramikos. Kviečiame!

Rasa Jakelaitienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: