REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Gruodžio 10-ąją dieną Stasio Anglickio pagrindinėje mokykloje buvo paminėtos 99-osios Stasio Anglickio gimimo metines

Į poezijos vakarą mokykloje rinkosi penktojo Stasio Anglickio poezijos konkurso laureatai, jų mokytojai. Šis renginys organizuojamas kiekvienų metų gruodžio mėnesį, per poeto gimtadienį. Beje, trejus metus šis konkursas buvo skelbiamas tik Kuršėnų miesto mokiniams, o nuo 2003 m. jis tapo rajoniniu renginiu.

Šis renginys yra projekto ,,Duok, jaunyste, man sparnus“ įgyvendinimas (rengtas mokytojų D. Pašakinskienės ir B. Šufinskienės dalyvaujant organizuotame Šiaulių rajono jaunimo reikalų tarybos projektų konkurse). Renginio tikslas – pagerbti kuriančius mokinius ir mokytojus, padėkoti poezijos knygelės ,, Sparnai‘‘ rėmėjams ir prisiminti S. Anglickį, poetą ir mokytoją. Jo metu savivaldybės atstovai paskelbė poezijos konkurso laureatus ir įteikė kasmetines S. Anglickio premijas.

Renginio metu svečiai klausėsi 5-ojo poezijos konkurso laureatų skaitomų eilių. 5-9 klasių grupėje 1 vieta buvo skirta Rūtai Jasinauskaitei iš L. Ivinskio gimnazijos, 2-oji – Rytei Gedaminskaitei iš Pavenčių vidurinės mokyklos, 3-oji – Gediminui Lesučiui iš Raudėnų pagrindinės mokyklos. Nugalėtoja tarp 10-12 klasių mokinių tapo Aušra Dilinskytė iš Daugėlių vidurinės mokyklos, 2-oji vieta atiteko Aušrai Kazlauskaitėi iš L. Ivinskio gimnazijos, 3-oji – Deimantei Ousinskytei iš Gruzdžių A. Griciaus vidurinės mokyklos.

Poezijos vakare Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos mokiniai deklamavo 2000-2003 metų laureatų poeziją. Renginio dalyvai vaišinosi šventiniu tortu, klausėsi Kuršėnų Meno mokyklos auklėtinių atliekamų kūrinių ir aptarinėjo jiems padovanotą knygelę „ Sparnai“, kurią išleido Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos mokytojos D. Pašakinskienė ir B. Šufinskienė.

Norime informuoti Stasio Anglickio poezijos konkurso 2000-2003 metų laureatus apie knygelės „Sparnai“ pasirodymą. Šioje knygelėje lareatai ras ir savo kūrybos eilėračius. Prašome susisiekti su knygelės sudarytojomis el. p. koneta@takas.lt ir susitarsime dėl knygelės padovanojimo.

Danutė Pašakinskienė,
Birutė Šufinskienė
Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos mokytojos.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: