REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Miesto seniūnija ieško informacijos apie Stasį Anglickį

Šiemet sukanka 100 metų, kai gimė poetas, prozininkas, literatūros vertėjas, mokytojas, švietėjas Stasys Anglickis. Keturiasdešimt metų (1943 – 1982) jis gyveno netoli Kuršėnų, Olesinės kaime. Daugiau kaip du dešimtmečius Stasys Anglickis mokė Kuršėnų miesto ir aplinkinių kaimų vaikus Kuršėnų gimnazijoje, kuri vėliau tapo Kuršėnų vidurine mokykla (dabar – S. Anglickio pagrindinė).

Šio garbingo ir Kuršėnams nusipelniusio žmogaus atminimą šiemet numatoma pagerbti ir Vilniuje, ir Kuršėnuose. Vienas iš darbų, kurių imasi Kuršėnų miesto seniūnija, – surinkti kuo daugiau ir įvairesnių prisiminimų apie Stasį Anglickį, juos užrašyti ir, esant galimybei, publikuoti.

Kviečiame visus, kurie pažinojo Stasį Anglickį, kurie buvo jo mokiniai, kurie bendraudavo ir dalyvaudavo kartu įvairiose šventėse, užrašyti prisiminimus ir atnešti į Kuršėnų miesto seniūniją arba paskambinti telefonu 582602 Vytautui Kirkučiui. Mus domina kuo įvairiausi pasakojimai, padedantys atskleisti poeto ir mokytojo individualumą ir savitumą.

Būtume dėkingi ir tiems, kurie paskolintų nusikopijuoti fotonuotraukų, pasiūlytų žmonių, kurie turi ką prisiminti, pavardes.

Seniūnijos adresas: J. Basanavičiaus g. 5, Kuršėnai.

Vytautas Kirkutis
Kuršėnų miesto seniūno pavaduotojas

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: