REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Lauryno Ivinskio gimnazijoje kuriamas miuziklas

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija garsėja įvairia projektine veikla. Ir šį kartą ji mokiniams pasiūlė puikų užsiėmimą – miuziklo kūrimą (vadovė Roma Albrikienė).

Pradinės miuziklo versijos buvo dvi – „Raudonkepuraitės istorija“ ir „Nelaiminga meilė“. Laikui bėgant iš jų buvo atrinktos geriausios idėjos ir sukurtas galutinis variantas – kaip internetas įtakoja žmogaus gyvenimą. Tai istorija apie du paauglius, kurie realiame gyvenime susipyksta ir išsiskiria, tačiau ima bendrauti internetu ir net nenutuokia, kad jie – jau pažįstami…

Scenarijų, muziką, šokius, dekoracijas ir rūbus kūrė patys miuziklo dalyviai, pasitelkę visą savo fantaziją. Nors daug laiko ir jėgų pareikalavo šis projektas tiek iš mokinių, tiek ir iš pačių mokytojų, tačiau šio darbo metu pasirodė, kokie gimnazistai yra kūrybingi.

Jau gruodžio pradžioje prasidėjo pirmieji darbai. Į repeticijas susirinkdavo didelis būrys moksleivių, mėgstančių muziką, teatrą, dailę ir kitokią kūrybinę veiklą. Deja, daliai jų tiesiog pritrūko laiko pabaigti šį darbą.

Pirmųjų susitikimų metu visi mokiniai susipažino vieni su kitais ir pradėjo kurti miuziklo scenarijų. Vėliau jie pasiskirstė į mažesnes grupeles- muzikos, teatro, šokio ir scenografijos. Kiekvienai grupei vadovauja to dalyko mokytojai – teatro mokytoja Vita Stankutė, muzikos – Irena Maneikienė, šokių vadovė Florentina Navickienė, dailės mokytoja Žyginta Ivanavičienė . Visos grupės ilgai dirbo atskirai, o susitikusios kartą per savaitę, parodydavo, kas nuveikta. Nuo vasario mėnesio pradžios visos grupės dirba kartu.

Šio darbo rezultatą Kuršėnų gyventojai galės pamatyti premjeros dieną – Vasario 27, sekmadienį Kuršėnų kultūros namuose.

Kristina Gedmontaitė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: