REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnuose įvyko jaunimo teatrų šventė “Šimtakojis” Nuotraukos

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį (balandžio 15 – 16 dienomis) Šiaulių rajono kultūros centre vyko regioninė vaikų ir jaunimo teatrų šventė „Šimtakojis“. Festivalyje dalyvavo grupės iš Kretingos, Joniškio, Mažeikių, Radviliškio, Naujosios Akmenės, Telšių ir daugybės kitų miestų. Kuršėnams atstovavo vaikų ir jaunimo teatras „Ikaras“ ir Lauryno Ivinskio gimnazijos moksleivių miuziklo dalyviai.

Spektaklių įvairovė stebino ne vieną: nuo vaikiškų pasakų iki sudėtingų pjesių, pertraukų metu vyko žaidimai. Abi dienas po spektaklių vyko speciali diskoteka šventės dalyviams ir žiūrovams. Visi dalyvavę teatrų kolektyvai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais – tortais ir padėkos raštais.

Ši teatrų šventė vyksta jau ne vienerius metus ir reikalauja gana rimto aktorių pasirengimo. Iš per abi dienas pasirodžiusių 18 jaunimo ir vaikų teatrų kolektyvų bus išrinktas geriausias pasirodymas, kuris dalyvaus respublikinėje teatrų šventėje. Deja, dar ir šiandien nežinome, kas atstovaus regioną respublikinėje šventėje – konkurse.

Dainora Zaleckytė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: