REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

P.O.L.L.Y koncertas naujajame Jaunimo centre

Šeštadienį Šiaulių rajono Jaunimo centre vyko renginys, skirtas prisiminti visai JC veiklai. Susirinko tiek dabartiniai Jaunimo centro nariai, tiek buvusieji – senieji vilkai. Renginio metu visus susirinkusius sveikino JC vadovai. Vakaronės vedėjai džiaugėsi tais, kurie susidomėjo šiuo renginiu, rodė ištraukas iš tarptautinių projektų, šoko JC šokėjos. Visiems puikiai žinoma, kad po garsiai Šiaulių rajone nuskambėjusio JC skandalo (kada senieji nariai pasitraukė iš naujai suformuoto centro) labai sunku buvo suburti skirtingų pažiūrų jaunuolius po vienu stogu, tačiau garsiai prakalbus apie grupės P.O.L.L.Y koncertą, dvejojančių, ar eiti, gretos sumažėjo. Vakarą vainikavo ta pati New Metal grupė, kuri savo muzikinę karjerą pradėjo Jaunimo centre, todėl pasirodė tokie artimi.

Tik dabar, grįžusi po koncerto, sugebėjau atsigauti: Mariaus profesionaliai virkdoma gitara, Justo būgnais “kalami” beprotiški ritmai, Tomo bosinės gitaros gaudesys bei Karolio ir Edit nepakartojami vokaliniai gebėjimai suteikė didelio džiaugsmo ne tik man, bet ir visiems likusiems koncerte. Tiesa, likusių nebuvo daug (~ 15 – 20 žmonių), tačiau, kaip sakoma, svarbu ne kiekybė, o kokybė. Mat publika tikrai iš visos širdies palaikė grupę, o kiekvieną naują dainą pasitikdavo ir palydėdavo garsiais aplodismentais.

Kiek pamenu, jau būdama keturiolikos paslapčiomis klausydavausi gana nedrąsių grupės repeticijų. Iš pradedančių muzikantų išaugo bene stipriausia jaunimo grupė Kuršėnuose (kalbu apie vokalinį ir muzikinį atlikimą). Gali būti, kad ir viena ilgiausiai gyvuojančių. Per visą savo veiklos laikotarpį muzikantai spėjo ne kartą pasirodyti TV ekrane, groti ne viename koncerte. Be to, 2003 metais vykusiame „Rock Forums“ festivalyje pristatė savo mini albumą „Ar atsibusi rytoj?“.

Dažnai kyla diskusijų, kodėl P.O.L.L.Y sako esą ne Kuršėnų grupė, o prisidengia Šiauliais ar kokiu kitu miestu. Labai patiko aktyvaus forumo dalyvio BBD žodžiai„<…> koks pyp skirtumas iš kokio jie miesto? Svarbu, kad gerai groja…“. Paprasti žodžiai, visiems puikiai suprantami.

Kad ir kaip bebūtų, grupė tiek koncerto pradžioje, tiek jo pabaigoje dainavo„<…> man gera čia, man gera čia – Kuršėnuose“. Ir tikrai, bent tada man tikrai buvo gera čia, Kuršėnuose.

Dainora

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: