REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

„Dirbk ir tobulėk“: mokyklų draugystė tęsiasi

Kuršėnų politechnikos mokykla jau antrus metus bendrauja ir bendradarbiauja su VšĮ Kelmės profesinio rengimo centro Kelmės skyriaus mokiniais ir mokytojais. Praėjusiais mokslo metais mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo Kelmėje, vykusiame konkurse „Mąstyk ir veik“.

Tęsiant bendradarbiavimą su VŠĮ Kelmės profesinio rengimo centro Kelmės skyriaus mokiniais ir mokytojais, gruodžio 14 dieną mūsų mokykloje įvyko profesinio meistriškumo konkursas „Dirbk ir tobulėk“, kurio tikslas – tobulinti mokinių profesinį pasiruošimą. Svečius pasveikino ir su mokykla supažindino mokyklos direktorė R. Rupšienė.

Konkurso dalyviai

Konkurso dalyviai atliko praktines užduotis: pristatė savo komandas, išdėstė ir išdėliojo prekes lentynose pagal prekių individualias savybes, matavo ir kirpo audinį pagal duotus išmatavimus, skaičiavo mokėjimo sumas. Mokiniai, lavindami praktinius gebėjimus, svėrė prekes elektroninėmis svarstyklėmis ir dirbo kasos aparatu, atliko prekybinius skaičiavimus bei keitė įsigytas prekes, taikydami prekių keitimo taisykles, pasitelkę sumanumą ir kūrybiškumą kūrė prekėms reklamas. Konkurso dalyviai pristatė ir namų užduotį – supakuotą dovaną švenčių proga. Abi komandos išbandė save ir įsitikino, ko kiekvienas vertas.

Kelmiškių komanda

Kuršėnų politechnikos mokyklos komanda

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis. Po konkurso visų laukė didžiulis tortas ir arbata.

Mes išsiskyrėme, tardami vienas kitam iki kitų susitikimų.

Žiuri

Kuršėnų politechnikos mokyklos
Vyr. profesijos mokytojos

Vida Ramaniukienė
Manrida Kriaučiūnienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugpjūčio mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki rugsėjo 8 d.
10 – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Rugpjūčio 8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close