REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Padėkos raštai, skirti Kuršėnų miesto jubiliejui, įteikti tyliai, bet reikalingus darbus dirbantiems kuršėniškiams

Švenčiat Kuršėnų 425-erių metų sukaktį, Kuršėnų miesto seniūnijos padėkos raštai įteikti tiems, kurie dirba tyliai, nesigarsindami ir nesigirdami, tačiau jų darbai miestui labai reikalingi. Tokių kuršėniškių yra labai daug, šį kartą norėtume išskirti keletą.

Seniūnijos padėkos raštais apdovanojami:

1. Klubas “Mūsų namai” (vadovė Asta Terminienė) – už pagalbą įrengiant ir prižiūrint Kuršėnuose gėlynus, padedant organizuoti gražiausių sodybų apžiūrą bei buities kultūros puoselėjimą. Jau keletą metų klubas apsodina gėlynus Pavenčio ir Ventos gatvių sankryžoje esančio žiedo viduryje įrengtą gėlyną, gėlynus Lauryno Ivinskio aikštėje. Šio klubo narės Daivos Gasiūnienės paramos visuomet sulaukiame organizuodami gražiausių sodybų apžiūras. Klubo narės organizuoja renginius Kuršėnuose, daug įdeda darbo, kad mūsų miestas būtų gražesnis ir pasipuošęs gėlėmis.

2. Pagyvenusių žmonių klubas (vadovė Regina Gapšienė) – už aktyvią kultūrinę veiklą mieste ir liaudies tradicijų puoselėjimą. Klubas dar negali girtis ilgais gyvavimo metais, tačiau daugeliu renginių jau džiugino miesto gyventojus. Svarbiausia – klubo dėmesio akiratyje yra vyresnio amžiaus žmonės, kurie nori tobulėti ir tobulinti kitus.

3. Raudonojo Kryžiaus Kuršėnų organizacija (vadovė Virginija Kaupienė) – už paramą sunkiai besiverčiantiems Kuršėnų miesto gyventojams. Organizuoja akcijas, renka lėšas, šelpia neturtingai gyvenančius. Organizacija palaiko glaudžius ryšius su užsienio šalimis, vadovės Virginijos Kaupienės iniciatyva didžiulis labdaros kiekis atkeliauja į Kuršėnus vargingai gyvenantiems žmonėms. Džiaugiamės Raudonojo Kryžiaus organizacijos veikla, jų organizuojamomis akcijomis.

4. Kuršėnų klubas “Extreem” (prezidentas Vladas Jokubauskas) – už aktyvią sportinę veiklą, naujų sporto šakų propagavimą ir sporto švenčių organizavimą mieste. Klubas vykdo plačią sportinę veiklą. Dalyvauja varžybose, patys organizuoja sporto šventes. Kuršėniškiai šio klubo iniciatyva turėjo galimybę stebėti drago varžybas, parasparnių pasirodymus, kitų netradicinio sporto šakų programas. “Extreem” sportininkai yra atstovavę Kuršėnams įvairiose sporto varžybos ir šventėse.

5. Rima Bagdonienė – kuršėniškė – už miesto puošimą gėlėmis ir aplinkos kultūros puoselėjimą. Jau keletą metų miestą galime puošti Rimos Bagdonienės išaugintais gėlių daigais, kuriuos ji dovanoja mūsų miestui.

6. Birutė ir Vilijus Balčiūnai – auginantys ir auklėjantys penkis visiškai svetimus vaikus; už vaikams sugrąžintą vaikystės džiaugsmą, už rūpestį auginant ir auklėjant ne savo vaikus. Balčiūnų du vaikai jau suaugę, šeima augina penkis ne savo vaikus. Dar du į savo šeimą priims vasarą.

7. Raimondas Baškys – tautodailininkas; už medžio drožybos kūrinius, padovanotus Kuršėnų miestui. Jo sukurtas paminklas – skulptūra tautodailininkui Zigmui Vaišvilai pastatytas Kuršėnų parke. Jau keletą metų Raimondas Baškys išdrožia rūpintojėlius, kurie įteikiami Metų žmonėms apdovanoti. Ne vienerius metus jo sukurtus prizus įteikiame gražiausių sodybų šeimininkams.

8. Birutė Butvidienė – gydytoja; už rūpestį gydant jaunuosius Kuršėnų miesto gyventojus, už pagalbą juos auginant, už pagalbą seniūnijai atliekant socialinį darbą su probleminėmis šeimomis. Seniūnijos socialinės darbuotojos visada džiaugiasi rūpestinga gydytoja, kurios pagalbos sulaukia nuolat.

9. Marija Julija Dacienė – gydytoja psichiatrė; už rūpestį kuršėniškių sveikata. Labai nelengvas darbas yra tekęs gydytojai – gydyti psichines ligas. O tas darbas apima ir socialinę sferą, ir ligonių integraciją į mūsų kasdienį gyvenimą. Džiaugiamės gydytojos rūpesčiu kuršėniškiais ir pagalba seniūnijai sprendžiant įvairias socialines problemas.

10. Vygandas Milieška – Kuršėnų Kyokushin Karate klubo vadovas; padėkos raštas įteikiamas už nuopelnus, pasiektus įvairiose sporto varžybose ir turiningą klubo veiklą.

11. Stasė Šėgždienė – ji išugdžiusi didžiulį būrį šokėjų. Dabar buvusiai mokytojai, šokių būrelių vadovei, daugelio rajono Dainų ir šokių švenčių vyriausiajai choreografei sveikata nebeleidžia aktyviai dalyvauti kultūrinėje veikloje. Tačiau jaunuosius šokėjus ugdo didelis būrys buvusių Stasės Šėgždienės mokinių. Viena iš jų – jos dukra Egidija Šėgždaitė, Šiaulių rajono kultūros skyriaus vyriausioji choreografė, kurios parengtus šokėjus matysime ir sekmadienį vyksiančioje Dainų ir šokių šventėje Daugėlių pušyne.

12. Joana Vaitekūnienė – už nuolatinę paramą ir rūpestį visiškai svetima jauna šeima, auginančia tris vaikus. 2003 metais prieš Kalėdas į seniūniją paskambino Joana Vaitekūnienė ir pasiūlė pagalbą jaunai sunkiai besiverčiančiai šeimai. Kartu su ja apsilankėme tokioje šeimoje, moteris nuvežė vaikams ir jų tėvams dovanų: drabužių, maisto, žaislų, indų. Toji draugystė nenutrūko iki šiol – jauna šeima vis sulaukia Joanos paramos.

Vytautas Kirkutis

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: