REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kampanija “Visi skirtingi – visi lygūs” Kuršėnuose!

www.kursenai.lt dalyvauja Europos jaunimo kampanijoje “Visi skirtingi – visi lygūs” ir kviečia Kuršėnų visuomenę prisijungti.

Europos jaunimo kampanija “Visi skirtingi – visi lygūs” sukurta kovoti prieš rasizmą, ksenofobiją, diskriminaciją, skatinti aktyvesnį visuomenės dalyvavimą visuomenės gyvenime ir plačiau informuoti apie žmogaus teises. Kampanija siekia, kad žmonės nediskriminuotų kitokios spalvos, kitokių religinių požiūrių ar kitos tautybės žmonių, o išmoktų naudotis kultūrinės įvairovės teikiamais privalumais.

“Visi skirtingi – visi lygūs” turi tris temas:

  • kultūrinė įvairovė;
  • žmogaus teisės;
  • aktyvus dalyvavimas.

Siekdami įgyvendinti kampaniją Kuršėnuose, kviečiame visus norinčius prisijungti prie mūsų. Aktyviau dalyvaukite www.kursenai.lt ir laimėkite prizų su www.kursenai.lt simbolika!

Mes skelbiame du konkursus:

  • rašinio arba žurnalistinio tyrimo (straipsnio) konkursą;
  • piešinių ir kompiuterinės grafikos konkursą.

Konkurso darbuose turi atsispindėti Europos jaunimo kampanijos „Visi skirtingi – visi lygūs“ temos (pageidautinos sąsajos su Kuršėnais).

Konkurso temos gali būti įvairiausios, pavyzdžiui, galbūt pažįstate žmogų, kuris gelbėjo žydus per II pasaulinį karą, kuris galėtų jums papasakoti apie tuos įvykius, arba aprašyti Kuršėnų istoriją su autentiškomis to laiko nuotraukomis ir t.t.

Piešiniuose, ar kompiuterinės grafikos darbuose turėtų atsispindėti jūsų požiūris į kultūrinę įvairovę, diskriminaciją, kovą prieš rasizmą, antisemitizmą ir pan.. Daugiau informacijos apie Europos jaunimo kampaniją rasite http://www.visiskirtingivisilygus.lt/.

Savo darbus siųskite elektroniniu paštu kursenai@kursenai.lt.

Platesnę informaciją rasite pagrindiniame meniu, skyriuje „Visi skirtingi – visi lygūs“.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: