REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje įvyko kandidatų į mokinių prezidento postą debatai

Lapkričio dvidešimt antrąją dieną Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko debatai. Prieš mokyklos moksleivių prezidento rinkimus pretendentams A. Rapalaitei, M. Mikalauskaitei ir A. Jurkui buvo suteiktas šansas prisistatyti ir trumpai apibūdinti savo planus. Po kandidatų prisistatymo nuotaikai praskaidrinti pretendentai turėjo rasti išeitis išsituacijų su kuriomis gali susidurti prezidentavimo metu ir atlikti kūrybines užduotis.

Prisistatymą pradėjo pirmasis numeris Miglė Mikalauskaitė, kitas buvo Andrius Jurkus, o Agnė Rapalaitė prisistatė trečioji. Salė turėjo galimybę uždavinėti pretendentams į prezidentus klausimus ir išklausę jų atsakymų susidaryti nuomonę apie vieną ar kitą kandidatą.

Kita užduotis buvo situacijų sprendimas. Pirmoji ir ne pati lengviausia užduotis buvo skirta Andriui Jurkui, kuris turėjo nuspręsti ką darytų, jei per klasės gimtadienio šventę mokykloje būtų išdaužti 25 langai. Miglė sprendė, kaip apsaugoti tualete laužomus čiaupus, o Agnė galvojo pristatymą delegacijai iš užsienio. Bendra užduotis visiems: sukurti kalbą Kovo 11-osios proga prie Vyčio paminklo Kuršėnuose.

Ir galiausiai kūrybinės užduotys: pašokti valsą teko Miglei, Agnė dainavo savo mėgiamą dainą apie prezidentą, o užduotis suvaidinti meškiuką pūkuotuką Andriui pasirodė visai nesunki. Be to kandidatai turėjo sukurti mokinių prezidento priesaiką ir jiems tai puikiai pavyko.

Daugiausia klausimų susilaukė 2 numeris Andrius Jurkus. Pastebėta, jog jis į klausimus atsakinėja ne visai tikslingai ir suprantamai. Daugeliui pasirodė, jog jis nežino ką veikia rinkimuose, bet pasak jo, stengsis gerinti mokyklos gyvenimą.

Kadangi buvo suabejota jo, kaip kandidato i prezidentus kompetencija ir elgesiu (bei vėlavimą pristatant remėjų parašų lapą), Andrius Jurkus rinkiminės komisijos sprendimu buvo pašalintas iš rinkimų kovos ir nebegalės tęsti kovos dėl prezidento pareigų.

Lapkričio dvidešimt ketvirtąją dieną įvyks prezidento rinkimai ir pagaliau išaiškės tikrasis jo laimėtojas. Visus gimnazijos aštuntokus ir gimnazistus kviečiame atlikti savo pareigą ir išrinkti Lauryno Ivinskio gimnazijos prezidentę.

Akvilė Terminaitė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: