REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Pavenčių vidurinėje mokykloje buvo renkami stilingiausieji

Lapkričio 22 dieną Pavenčių vidurinėje mokykloje buvo surengtas renginys mergaitėms, kurio metu buvo mokoma sveikos mitybos, bei grožio paslapčių. Apmokymus vedė svečiai iš Kuršėnų politechnikos mokyklos. Jų metu vyko įvairių šukuosenų, kirpimo, makiažo, bei manikiūro darymas.

Apie sveiką mitybą pasakojo Pavenčių vidurinės mokyklos aerobikos trenerė Rita Radavičienė. Supažindindama su sveiku maistu, taip pat papasakojo ir apie rūkymo, bei alkoholio žalą jaunam organizmui.

Renginio metu buvo renkami mokyklos stilingiausieji berniukai ir mergaitės. Šio konkurso tikslas pamatyti ir susipažinti su įvairiausiais stiliais. Moksleiviai gavo atlikti tam tikras užduotis papasakodami apie savo stilių. Išrinkti stilingiausio nepavyko, nes visi tikrai originalūs ir šaunūs. Visi buvo apdovanoti stilingomis pakabėlėmis.

Renginio nuotaiką labai pagyvino šokėjos iš Pavenčių vidurinės mokyklos, kurias paruošė vadovė Rita Radavičienė, bei mokyklos muzikos grupė, kuriai vadovauja muzikos mokytoja Vaida Vielavičienė.

Stilingi rūbai, gražūs šokiai, bei gera nuotaika buvo šios šventės tikslas….

Karina Kazakaitytė
Deimantė Bagdonaitė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: