REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Gabiausieji Pavenčių vidurinės mokyklos mokiniai susibūrė į Mažąją Akademiją

Pavenčių vidurinėje mokykloje įsteigtas gabiųjų mokinių susivienijimas, pavadintas Mažąja Akademija. Steigiamajame susirinkime į ją buvo priimti 60 gabiausių mokyklos 5 – 12 klasių moksleivių. Stojamuoju dokumentu patvirtintas moksleivio, 2005- 2006 m.m. dalyvavusio mokyklos, rajono ar respublikos olimpiadoje, konkurse, apžiūroje ir užėmusio prizinę vietą, diplomas. Kandidatais į Mažąją Akademiją priimami gerai ir labai gerai besimokantys moksleiviai, kurių metinis vidurkis yra 9 ir daugiau balų.

Susirinkimo metu buvo išrinktas Mažosios Akademijos Rektorius ir Prorektorius. Jais tapo 10d klasės moksleivis Gediminas Lesutis ir 9c kasės moksleivė Kornelija Jakutytė. Išrinkti ir keturi Rektoriaus pavaduotojai: Viktorija Pušinskaitė (10d kl.), Akvilė Jankutė (8a kl.), Antanas Keras (11r kl.) ir Skirmantė Paulauskytė (7d kl.).

Pagrindinis Mažosios Akademijos tikslas – suvienyti gabiausius mokyklos mokinius, plačiau informuoti mokyklos ir miesto bendruomenes apie jų pasiekimus, propaguoti teigiamą požiūrį į labai gerai besimokančius ir puikiais rezultatais garsinančius mokyklos vardą moksleivius, skatinti jų veiklą. Nutarta, kad svarbiausi šio susivienijimo uždaviniai yra plėsti šių moksleivių kultūrinį akiratį, organizuoti pažintines keliones, susitikimus su žymiais respublikos mokslininkais, politikais, populiarių profesijų atstovais, gabiais studentais ir kitų mokyklų moksleiviais.

Mažosios Akademijos kuratorėmis tapo mokyklos direktorė Janina Banienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Violeta Kirkutienė bei matematikos mokytoja metodininkė Irena Zovienė.

Violeta Kirkutienė

lietuvių kalbos mokytoja

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: