REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

L. Ivinskio gimnazijos moksleiviai turi naują prezidentę

Lapkričio dvidešimt ketvirtą dieną, penktadienį, Lauryno Ivinskio gimnazijos moksleiviai rinko savo prezidentą. Pradžioje į šį postą kandidatavo trys moksleiviai, tačiau vieną rinkiminės komisijos sprendimu pašalinus iš rinkimų, dėl vietos i prezidento postą varžėsi Agnė Rapalaitė ir Miglė Mikalauskaitė.

Balsavimas prasidėjo per antrąją pertrauką, o paskutiniai rinkėjai savo balsus atidavė prasidėjus šeštai pamokai. Rinkimų teisę turėjo daugiau nei penki šimtai 8, ir 1-4 gimnazinių klasių moksleiviai. Į rinkimus atėjo tik 274, t.y. 54% visų galėjusių balsuoti, tačiau to užteko, kad balsavimas įvyktų.

Po balsavimo, rinkiminė komisija užsidarė aktų salėje ir pradėjo skaičiuoti balsus. Ir pagaliau rezultatai: 187 balsus (68%) surinko Miglė Mikalauskaitė, o 77 balsus surinko Agnė Rapalaitė, kiti 10 biuletenių buvo sugadinti. Prezidento vairą gimnazijoje vieneriems metams perims Miglė Mikalauskaitė. Sveikiname Miglę su laimėjimu!

Akvilė Terminaitė

Naujoji gimnazijos prezidentė Miglė Mikalauskaitė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: