REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

PRATĘSTA: kviečiame į tarptautinius jaunimo mainus „PARTYcipate or not“

Ei jaunas žmogau!

  • jei esi 16-21 m;
  •  jei degi noru aktyviai dalyvauti;
  •  jei tau ne tas pats, kas vyksta aplinkui (o ypač kas vyksta savivaldoje);
  • jei nori susipažinti ir linksmai bei turiningai parleisti laiką su kitų šalių jaunimu;
  • jei nori išbandyti žiemą lauko patyrimines, ekstremalias veiklas.

Tada kviečiame tave dalyvauti tarptautiniuose jaunimo mainuose PARTYcipate or not

Šiuose jaunimo mainuose nagrinėsime savivaldos sampratą ir aktyvaus dalyvavimo savivaldoje reikšmę. Šią temą padės atskleisti jaunų žmonių iš šešių Europos šalių (Š. Airijos, Vengrijos, Austrijos, Graikijos, Vokietijos ir Lietuvos) patirtis. Mainų metu bandysime sukurti savivaldą jaunimo mainų grupėje – ten, kur susilieja daugelio šalių tradicijos ir patirtys. Tokia savivalda teorijoje gali atrodyti labai gražiai ir įtikinamai, tačiau mainų metu išbandysime šią savivaldą praktiškai (pritaikant lauko patyriminės metodikos užsiėmimus) ir įvertinsime jos patvarumą ir veiksmingumą, bei aktyvaus dalyvavimo ar nedalyvavimo reikšmę.

Siekdami nenutolti nuo realybės, susipažinsime su realia savivaldos situacija Lietuvoje: bendrausime su vietos žmonėmis, kandidatais į savivaldybių tarybas, analizuosime jų programas. Savivaldos rinkimuose dažnai stebime tuščius pažadus beriančius kandidatus ir partijas, didžiulius pinigus, skiriamus rinkimų kampanijoms ir vietos žmonių abejingumą apie visa, kas vyksta aplinkui. Į šias problemas sieksime atkreipti dėmesį bendraudami su vietos žmonėmis ir diskutuodami su kandidatais į savivaldybės tarybas, tikėdami ir siekdami įrodyti, kad žmonės gali aktyviai dalyvaudami įtakoti vietos situaciją.

Dalyvavimo jaunimo mainuose mokestis – 50 litų. Dalyviams bus padengtos visos su projekto įgyvendinimu susijusios išlaidos (maitinimas, apgyvendinimas, vietinis transportas ir t.t.). Jei negali susimokėti dalyvio mokesčio, tačiau nori dalyvauti mainuose, pildyk paraišką ir paaiškink priežastį.

Karštos datos:

Jei nori dalyvauti privalai užpildyti dalyvavimo anketą iki gruodžio 3 -os dienos ir atsiųsti ją jaunimo mainų koordinatorei Agnei Navickaitei el. paštu info@krc.lt. Dalyvio anketą rasite čia .

Aktyvaus dalyvavimo startas ir ruošimasis jaunimo mainams nuo gruodžio 1-os d.

Tarptautiniai jaunimo mainai su partneriais iš kitų šalių 2007 01 21-31 dienomis.

Deganti informacija:

Tarptautinius jaunimo mainus organizuoja: Šiaulių r. Kūrybinės raiškos centras (KRC, www.krc.lt)

Tarptautinių jaunimo mainų koordinatoriai: Vytenis Kviklys ir Agnė Navickaitė

Tarptautinius jaunimo mainus remia: Jaunimo tarptautinė bendradarbiavimo agentūra (JTBA, www.jtba.lt )

Kūrybinės raiškos centro informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: