REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Savivaldybės taryba iš Agrokoncerno nutarė pirkti buvusį Jaunimo centro pastatą

Šiaulių rajono savivaldybės taryba 14 iš 23 balsų dauguma nutarė pirkti buvusį Jaunimo Centro pastatą iš Agrokoncerno įmonės ir sumokėti jai daugiau nei 885 tūkstančius litų. Savivaldybės taryba planuoja šiame pastate įkurdinti centrinę biblioteką. Biblioteką buvo svarstoma perkelti ir į buvusio Ventos kino teatro arba Telekomo (esančios už pašto) patalpas, tačiau nutarta, kad tai per brangu. Tačiau iki šiol nežinoma, kiek kainuos buvusio Jaunimo Centro pastato pritaikymas centrinei bibliotekai ir jo renovacija.

Opozicijoje esantys savivaldybės tarybos nariai mano, kad šiame pirkime gali būti įžiūrimas interesų konfliktas, nes buvusio Jaunimo centro pastatas priklauso Agrokoncernui, kurio vienas akcininkų yra Ramūnas Karbauskis. Ramūnas Karbauskis taip pat yra Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos pirmininkės pavaduotojas. Opozicijos atstovai teigia, kad Šiaulių rajono savivaldybės tarybos daugumą sudaro valstiečių liaudininkų sąjungos atstovai, todėl skubotas nutarimas pirkti pastatą baigiantis kadencijai iš kitų metų biudžeto lėšų gali atrodyti kaip siekis kuo greičiau įforminti naudingą sandorį.

Ką manote jūs? Ar teisingai pasirinkta vieta centrinei bibliotekai? Ar tokiame savivaldybės tarybos sprendime galima įžiūrėti interesų konfliktą?

Savo nuomonę galite pareikšti balsavime tituliniame www.kursenai.lt puslapyje bei diskusijų forume.

www.kursenai.lt informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: