REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Per naktį – trisdešimt keturios pasakos

Pavenčių vidurinėje mokykloje jau kelintus metus organizuojamas renginys – Naktiniai skaitymai. Šį kartą lietingą ir niūrų lapkričio 24-osios vakarą į mokyklą susirinko 7d kasės moksleiviai kartu su savo auklėtoja Alma Stugiene, lietuvių kalbos mokytoja Violeta Kirkutiene, mokytoja Aušra Nemunaite ir bibliotekos vedėja Onute Novogreckiene per naktį skaityti pasakas.

Šventei buvo rimtai pasiruošta: iš P. Cvirkos knygos “Nemuno šalies pasakos” kiekvienas dalyvis pasirinko po du kūrinėlius, mokėsi juos raiškiai skaityti, dar po vieną pasaką grupelėse ruošėsi perskaityti vaidmenimis, o labiausiai patikusią rinkinio pasaką net nutarė inscenizuoti. Per dailės pamokas buvo piešiamos perskaitytų pasakų iliustracijos, o po pamokų moksleiviai skubėjo į repeticijas – juk pasaką reikia ne bet kaip perskaityti: būtina sudominti klausytojus ir svarbiausia – laimėti geriausio skaitovo vardą bei prizą.

Viena pasaka keitė kitą, o dalyviai net nepastebėjo, kaip laikrodis ėmė skaičiuoti valandas po vidurnakčio… Per vakarą ir naktį buvo perskaitytos net 34 pasakos! Patys ištvermingiausieji neužmigo iki pat ryto. Buvo ir tokių, kurie, laukdami savo eilės skaityti, čia pat piešė pasakų iliustracijas.

Mokytojų komisija rytą paskelbė labiausiai pasižymėjusius Naktinių skaitymų dalyvius. Jais tapo Skirmantė Paulauskytė, Ernestas Gricius bei Rokas Bernotas. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti Padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis.

Violeta Kirkutienė
Pavenčių vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: