REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Visi skirtingi – visi lygūs: Kuo žmogus gražus?

Niūrus ir tylus lapkričio vakaras… Tik nepaprastai darbštūs, gražūs savo darbais žmonės gali jį praskaidrinti. Todėl mes, Daugėlių vidurinės mokyklos Kudirkaičiai, ir skubame pas tautodailininke Genovaitę Raugienę.

Dailininkė su mokyklos Kudirkaičiais

Patenkame į paveikslų galeriją. Nepaprastas peizažas medžiai, upė, vilnijantys rugiai– visa tai mus užburia.

Kaip paveikslų galerijoje

Gera kalbėtis su daug patyrusiu žmogumi. Tremtis, Sibiras, svetimas kraštas … Visa tai neužgožia meilės ir atminties Lietuvai, tik dar labiau tas ilgesys atsispindėjo jos tapytuose paveiksluose. Didžiausia relikvija – dailininko Antano Žmuidzinavičiaus dovanota knyga su autografu ir jos darbų vertinimu.

Brangiausias autografas – A. Žmuidzinavičiaus

Gražus žmogus, kai jis dirba mielą darbą. Paveikslų daug: vieni jų iškeliavę į Angliją, kiti padovanoti tauriems žmonėms, draugams. Tie, kuriuos matėme, – mus žavėjo savo nepakartojamu vaizdu…

Jaunystės vaizdai

Ant stalo kvepėjo rudeniniai obuoliai, ant sienos – natiurmortas su obuoliais. Skanu (vaišinomės!) ir gražu.

Laikas labai greitai praėjo, tačiau iš jaukių Genovaitės Raugienės namų išėjome tokie laimingi! Akyse nuostabus Lietuvos peizažas, kuris mums toks brangus.

Justina Dobrovolskytė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: