REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškiai – tarptautinio turnyro nugalėtojai!

Pavasario atostogų metu jaunieji Kuršėnų sporto mokyklos krepšininkai (gim.1991/1992 m.), treniruojami trenerio Vidmanto Janušausko, ir krepšininkės (gim.1990/1991 m.), treniruojamos Juozo Staponkaus, dalyvavo tarptautiniame 2007 m. Mc’Donalds Cup Ostrava (Čekija) krepšinio turnyre. Šiame turnyre, trylikoje amžiaus grupių varžėsi apie 100 komandų.

Sėkmingiausiai iš dalyvavusių Lietuvos komandų pasirodė Kuršėnų berniukų komanda.

Po ilgos ir varginančios kelionės jaunieji krepšininkai pirmose rungtynėse sugebėjo įveikti aikštės šeimininkus, rezultatu: 52-49. Pailsėję po kelionės ir pirmųjų rungtynių vaikinai šlavė visus nuo kelio: rezultatu 85-34 įveikdami vokiečius, 75-39 – maskviečius, iškovoję visas tris pergales kuršėniškiai tapo pogrupio nugalėtojais.

Atkrintamosiose varžybose jaunųjų lietuvaičių sustabdyti nesisekė niekam – ketvirtfinalyje 105-31 buvo sutriuškinti vengrai, pusfinalyje 72-41 nugalėti “karštieji” serbai.

Finale teko susitikti su kita lietuvių komanda Taurage. Po sunkios ir nervingos rungtynių pradžios išryškėjo kuršėniškių pranašumas ir buvo pasiekta pergalė rezultatu 61-47.

Pirmą kartą Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos istorijoje tapome turnyro nugalėtojais. Tai pirmoji Kuršėnų sporto mokyklos svari pergalė už Lietuvos ribų. Kad Lietuvos krepšinis yra aukšto lygio įrodo tai, kad finale susitiko 2 lietuvių komandos.

Pasibaigus turnyrui buvo renkamas simbolinis turnyro penketukas, į kurį pateko mūsų komandos žaidėjai: Evaldas Aniulis ir Lukas Liaukšas. Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Evaldas Aniulis.

Už gražų žaidimą, kovingumą, ryžtą nugalėti, meistriškumą kitų šalių treneriai negailėjo pagyrimų mūsų komandai. Organizatoriai pažymėjo, kad ir kitais metais norėtų, jog mūsų komanda atvyktų į šį turnyrą.

Kuršėnų komandai atstovavo: Martynas Daujotas, Lukas Liaukšas, Evaldas Aniulis, Neilas Zagorskis, Rokas Jankus, Žilvinas Dragūnas, Vilius Balčiūnas, Šarūnas Bernotas, Deividas Kibildis, Aurimas Urbanas, Tomas Grigalius ir Egidijus Mockevičius.

Kiek kukliau sekėsi merginų komandai. Kuršėniškės susitiko su stipriomis čekų, slovakių, vengrių bei lenkių komandomis. Iškovota 8 vieta neatspindi tikrojo komandos pajėgumo, kadangi mūsų komandai atstovavo ne visos stipriausios žaidėjos, buvo surinktos jaunesnės krepšininkės. Keletą rungtynių pralaimėta paskutinėmis minutėmis.

Kuršėnų komandai atstovavo: Kristina Bielskytė, Justė Gedminaitė, Indrė Ališauskaitė, Guoda Simonavičiūtė, Ernesta Alejūnaitė, Ieva Norvaišaitė, Greta Alsytė, Justina Bijeikytė, Monika Kablytė, Laura Cemnolonskytė ir Greta Spulginaitė.

Dėkojame Šiaulių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vedėjui Gintautui Sinickui, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus sporto poskyrio vedėjui Edmundui Vitkui ir LR Seimo narei Rimai Baškienei už paramą.

Kuršėnų sporto mokyklos informacija

Akimirkos iš turnyro:

Vaikinų komandos rungtynių momentas

Kuršėnų vaikinų komanda – turnyro nugalėtoja!

Komandos kapitonas Martynas Daujotas su nugalėtojų taure

Naudingiausias turnyro žaidėjas – Evaldas Aniulis

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugpjūčio mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki rugsėjo 8 d.
10 – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Rugpjūčio 8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close