REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Šiaulių krepšinio lygoje įpusėjo antrasis ratas

Šiaulių krepšinio lygoje verda didelės aistros, nes dalyvauja daug stiprių ir pajėgių komandų, o turnyrinė lentelė keičiasi po kiekvieno turo. „Grafų baldai-Kristalas“ kaip visada banguotas – pergalė, kita pergalė ir vėl seka pralaimėjimas, tačiau labai džiugu, kad pergalių daugiau nei pralaimėjimų. Tai ir leidžia komandai išsilaikyti lentelės priekyje.

Paskutinėse „Grafų baldai-Kristalas“ komandos varžybos vasario 18 dieną, buvo taip pat labai įdomios. Komanda iš Kuršėnų grūmėsi su „Švarūnės“ komanda, kuri šiais metais turi juodaodį žaidėją iš Nigerijos Adewole Waheed Lawal ir kulkas yra įsitaisiusi pirmoje lentelės vietoje. Puikiai sužaista antra rungtynių pusė „Grafų baldai-Kristalas“ komandai atnešė pergalę rezultatu 71:83. Rezultatyviausias laimėtojų gretose buvo R. Grigaitis, kuris įmetė 20 taškų, o A.Šidagis „Švarūnės“, komandos įžaidėjęs, pelnė 25 taškus.

Prieš savaitę „Grafų baldai-Kristalas“ komandai rungtynės susiklostė tikrai nekaip, nes kuršėniškiai „Solo-Eurogym“ komandai pralaimėjo 30 taškų skirtumu. Rezultatyviausiai taškų laitėtojams pelnė M. Kumpis- 18 taškų, o „Grafų baldai-Kristala“ ekipoje rezultatyviausias buvo D. Valentėlis pelnęs 16 taškų. M. Čepliauskas kuršėniškių komandai uždirbo techninė pražangą. „Solo-Eurogym“ komanda šiais metai yra labai stipri komanda, kurioje žaidžia buvęs Šiaulių „Šiauliai“ komandos žaidėjas Audrius Danusevičius.

Antrasis ratas Šiaulių krepšinio lygoje tik įpusėjo, todėl dar daug kas gali pasikeisti turnyrinėje lentelėje. Palinkėkime sėkmės ir palaikykite savo komandą!

Benediktas Jonuška
www.skl.lt

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: