REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Duris atvėrė renovuota Stasio Anglickio mokyklos sporto salė

Duris moksleiviams, sportininkams ir sporto sirgaliams atvėrė naujomis spalvomis švytinti Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos sporto salė. Pirmosios pasikeitimus salėje įvertino Kuršėnų sporto mokyklos auklėtinės, o pirmąsias krepšinio rungtynes atidarymo renginio dalyviams padovanojo Šiaulių „Šiauliai“ ir Šiaulių rajono „Grafų baldai-Kristalas“.

Vykstant rungtynėms, greitai besikeičiantys rezultatai buvo fiksuojami naujose švieslentėse. O puikų reginį demonstravusių pajėgių komandų sportininkų mesti kamuoliai skriejo į naujus krepšius. Todėl krepšininkai ir patys nebijojo išradingai pakibti ant lanko. Draugiškose varžybose abi komandos pelnė daugiau nei po šimtą taškų.

Pasibaigus varžyboms rajono meras Raimundas Jakutis ir sporto klubo “Kristalas” prezidentas Alfredas Jonuška visiems žaidėjams įteikė prizus ir padėkojo krepšininkams už gražų sportinį reginį, padovanotą šventės dalyviams, negailėjusiems nei plojimų, nei švilpimo. Nuoširdžiai padėkota Šiaulių krepšininkams už tai, kad jie atvyko ir kuršėniškiai turėjo galimybę savo miesto salėje pamatyti profesionalų žaidimą.

Visas sporto salės atnaujinimas savivaldybei kainavo apie keturis šimtus tūkstančių litų. Salėje išdažytos sienos ir lubos, įrengtas naujas apšvietimas, sudėtos naujos grindys, nupirkta papildomai kėdžių. Suremontuotas ir koridorius, vedantis į sporto salę.

Į šventę susirinkę sportininkai ir sirgaliai gerai įvertino atnaujintą salę. Savivaldybės vadovai palinkėjo visiems gerų varžybų ir aukštų sportinių rezultatų.

Laima Lungienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: