REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kelių kartų orientacininkai rinkosi į susitikimą

Susirinko kelių kartų buvę sportininkai, atvyko ir buvusi trenerė Stasė Balčiūnienė-Viningienė su sūnumi Dariumi. Buvęs orientacininkas Vygantas Audinis norėdamas susitikti atvyko iš Londono. Susitikime dalyvavo ir buvęs Lietuvos orientavimosi sporto federacijos prezidentas, orientavimosi sporto pradininkas Kuršėnuose, Rimas Mikaitis, bei dabartinis Lietuvos orientavimosi sporto federacijos sekretorius Rimas Serva.

Prieš oficialią susitikimo pradžią, susirinkusieji turėjo galimybę prisiminti orientavimosi sportą, nes sodybos teritorijoje buvo išdėstyti kontroliniai punktai.

Kadangi balandžio 1-oji buvo ne už kalnų, tai daugelį sportininkų pavyko apgauti, išdėstant daugiau KP, ir sodybos žemėlapį atspausdinus veidrodiniu atvaizdu. Tačiau, trasą visi sėkmingai ir draugiškai įveikė. Finišavo ir trenerė.

Iš KP legendų perskaitę KURŠĖNAI, susitikimo dalyviai nusifotografavo ir po kelių minučių pradėjo oficialią susitikimo dalį.

Susėdus prie stalo, sveikinimo žodžius tarė vyriausieji: Stasė Balčiūnienė-Vinguvienė, R. Mikaitis.

Trenerė, kiekvienam, trumpai apibūdindama, užkabino po medalį (pagamino Kuršėnų tautodailininkė Danutė Vaišienė).

Atvykusieji iš Kuršėnų atsivežė ir E.Vitkaus išleistų knygų „Šiaulių rajono Sportas“, kurios buvo įteiktos Stasei Balčiūnienei-Vinguvienei, R. Mikaičiui, R. Servai, R. Auziniui, V. Audiniui.

Sigito Kukulskio dovanotas šampano butelis su Šiaulių regbio komandos nuotrauka buvo panaudotas pagal paskirtį.

Po valandos ar daugiau trukusių pasisakymų ir sveikinimų prasidėjo atsivežtų senų nuotraukų, žemėlapių peržiūra, bei šilti ir juokingi prisiminimai. Muzika (nuo 1980 metų popso iki šiuolaikinio bliuzo), šokiai (nuo lietuviškos šaudyklės iki šokių su pasipurtymais ir jogos elementais) tęsėsi iki pat ryto.

Nors ir bemiegė naktis, bet išsiskirti dar nesinorėjo, tačiau išaušęs rytas (nors ir sekmadienio) daugeliui buvo suplanuoti, kam koncertas, kam varžybos, kam lėktuvas nelauks, kam …..

Prabėgusi naktis visus taip suartino, kad vėl norisi susitikti, ir tam jau yra užuominų, ir planų.

Gediminas Mikalauskas

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: