REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Šiaulių krepšinio lygoje „Grafų baldai-Kristalas“ prasiskynė kelią į finalą ir bandys apginti čempiono titulą

„Grafų baldai-Kristalas“ žengia laipteliais aukštyn ir stengiasi pakartoti praeitų metų žygį, kai ŠKL naujokai parklupdė „Švarūnės“ ekipą finale ir tapo čempionais. Šiais metais reikia pakartotį žygį, iki kurio finišo beliko vienas, bet labai sunkus žingsnis. Daug laiptelių jau įveikta, tačiau kaip viskas vyko šiais metais?

Po reguliariojo sezono „Grafų baldai-Kristalas“ su „Solo-Eurogym“, „BDB-Volvega“ ir „Švarūnės“ ekipomis dalijosi 1-4 vietomis, nes visos keturios komandos turėjo po 13 pergalių ir 5 pralaimėjimus. Bet išsiaiškinus tapo, kad 3 vietoje likę kuršėniškiai turėjo kautis su „ABRO-Saulė“ krepšininkais ketvirtfinalyje.Ketvirtfinalyje buvo tikrai sunku, bet vyrai susikaupė ir laimėjo abi varžybas, taip patekdami į ketvertuką.

Ketvertuke „Grafų baldai-Kristalas“ susitiko su gerai pažįstamais „BDB-Volvega“ krepšininkais, su kuriais jau buvo susitikę praeitais metais, pusfinalyje. Kova buvo tikrai nelengva, ir pirmosiose rungtynėse puikiai paskutines minutes sužaidę kuršėniškiai laimėjo rezultatu 67:58. Antrose varžybose taip pat netrūko aistrų, kovingai nusiteikę priešininkai pirmavo 3 kėlinius, tačiau paskutiniame kėlinyje rezultatas buvo persvertas ir laimėjo „Grafų baldai-Kristalas“ rezultatu 76:83. Daugiausiai taškų pusfinalio dvikovose įmetė Vismantas Čepliauskas, pirmose varžybose – 16, atrose – 26 taškus. Serijoje iki 2 pergalių laimėje 2:0 pateko į kovą dėl ŠKL taurės

Finale „Grafų baldai-Kristalas“ kausis su „Solo-Eurogym“, kurie sunkiame pusfinalyje serijos rezultatu 2:1 įveikė „Švarūnės“ ekipą. Šiais metais finalas turi būti labai įdomus nes susitiks labai gerą žaidimą rodančios komandos ir be to finalas bus žaidžiamas iki 3 pergalių, todėl bus daugiau intrigų, daugiau emocijų, daugiau džiaugsmo ir nusivylimų.

Palinkėkime sėkmės „Grafų baldai-Kristalas“ ekipai!

Finalo rungtynės vyks Šiauliuose J.Janonio gimnazijos sporto salėje:

  • Balandžio 30 dieną, 20 val. 55 min.
  • Gegužės 5 dieną, 20 val. 55 min.
  • Gegužės 7 dieną, 20 val. 55 min.

Kviečiame apsilankyti.

Benediktas Jonuška
www.skl.lt

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: