REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

LFF taurė: Po puikios kovos nusileista A lygos komandai

Rugpjūčio 27 dieną, Kuršėnų „Venta“ tik po atkaklios kovos IV LFF taurės etape nusileido Klaipėdos “Atlantui” rezultatu 1:3 (0:0).

Sužaidus 20 sekundžių puikios progos neišnaudojo Artūras Ankudinovas, kai po stipraus Nerijaus Jokubausko smūgio kamuolys atšoko Artūrui, kuriam nepavyko kamuolio nukreipti į tuščius vartus.

Varžovai pirmajame kėlinyje sukūrė bent 4 realias galimybes pelnyti įvarčiui, tačiau patikimai žaidė Martynas Konteikis gindamas savo vartus.

Antrajame kėlinyje vienos po kito krito du įvarčiai į mūsų komandos vartus, tačiau likus žaisti apie 15 minučių fantastišką įvartį tolimu smūgiu pelnė Ramūnas Timinskas. Atgijo viltis išplėšti bent lygiąsias ir žaisti pratęsimą.

Deja, baigiantis rungtynėms po greitos kontratakos svečiai pelnė trečią įvartį ir šventę pergalę rezultatu 3:1.

Gaila, kad visgi A lygos autoritetas neleido teisėjui iš Telšių Antanui Rubiui skirti 2 aiškių 11 metrų baudinių į “Atlanto” vartus ir neišdrįsta parodyti raudonos kortelės varžovui už ypatingai grubią pražangą prieš Remigijų Vaišnorą, po kurios mūsų komandos žaidėjas jau nebegalėjo tęsti rungtynių.

Kuršėnų „Venta“

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: