REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

FK “Venta” nepelnytai pralaimėjo Pagėgiuose

Sekmadienį Kuršėnų FK”VENTA” žaidė išvykoje labai svarbias čempionato rungtynes. Deja, nepelnytai pralaimėta rezultatu 2:3. Įvarčius mūsų komandai pelnė Ramūnas Timinskas ir Nerijus Jokubauskas.

Įdomybės prasidėjo dar iki pirmo teisėjo švilpuko. Prieš pat prasidedant rungtynėms, du varžovų žaidėjai visiems matant išsiėmė apsaugas ir išmetė už aikštės ribų.

Net trys Kuršėnų komandos futbolininkai tris kartus paklausė teisėjo V. Petkaus: “Kodėl leidžiama žaisti be apsaugų?”. Nors buvo klausta tris kartus, teisėjas nepasakė nei žodžio ir paskelbė rungtynių pradžią. Kyla klausimas, – Kam gi reikalingos tos futbolo taisyklės jei jos taip aiškiai pažeidinėjamos? Rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo. Atidavę iniciatyvą varžovams, kuršėniškiai laukė progos kontratakuoti.

Ilgai laukti tokios progos nereikėjo. Sužaidus apie 10 minučių Ramūnas Timinskas iš maždaug 20 metrų tiksliai kamuolį pasiuntė į vartų tinklą. Priekyje “VENTA” 1:0.

Varžovai savo atakas stengėsi baigti aukštais perdavimais iš krašto į baudos aikštelę, bet mūsų futbolininkai sėkmingai gynėsi. Deja, grįžęs padėti savo gynėjams, Tomas Šimkauskas savo baudos aikštelėje sužaidė ranka ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Nedaug trūko, kad Martynui Konteikiui būtų pavykę atremti šį smūgį. Rezultatas tampa lygus 1:1.

Po šio įvarčio žaidimas išsilygino, tačiau pavojingesnius momentus rengė tik mūsų komanda. Be perstojo per kojas buvo “kapojami” aikštės krašte žaidę Tomas Kavolis ir Nerijus Jokubauskas. Po eilinės pražangos prie aikštės šeimininkų vartų, nedaug trūko, kad kamuolys vėl būtų atsidūręs vartuose. Remigijus Vaišnoras stipriai smūgiavo į vartus, varžovų vartininkais kamuolį atmušo prieš save, bet mūsų puolėjams nepavyko tiksliai pakartoti smūgio.

Panašios situacijos kilo ir po keleto kampinių, bet kamuolys “neskubėjo” į vartus. Artėjant kėliniui į pabaigą puikią galimybę pelnyti įvartį nutraukė šoninis teisėjas iš Pagėgių M. Urbutis.

Puikią sienelę sužaidė Tomas Šimkauskas ir Nerijus Jokubauskas. Pastarasis idealiu perdavimu išvedė Tomą link atakos vienas prieš vieną, tačiau Tomo spurtą iš gilumos sustabdė teisėjas fiksuojantis nuošalę. Deja, teisėjavęs savo miestelio komandai teisėjas pasidavė atsarginių žaidėjų, trenerių ir Tauragės “TAURO” vadovų spaudimui fiksuoti nuošalę.

Antrąjį kėlinį galima pavadinti teisėjo iš Pagėgių M. Urbučio “šou”. Pranašumas šiame kėlinyje priklausė Kuršėnų komandai, tačiau dvi grubios teisėjo klaidos pavertė žaidimą absurdišku ir nesąžiningu. Pirmajame kėlinyje užfiksuota nuošalė buvo po spaudimo iš šono, tačiau nefiksuoti TYČIA dvejų 100% nuošalių, tai yra žemo lygio pasirodymas ir futbolo negerbimas.

Po atakos nespėjęs palikti nuošalės zonos, varžovas gavo kamuolį bent 5 metrus už mūsų gynėjų nugarų, tačiau teisėjo M. Urbučio vėliavėlė buvo “prilipusi” prie šlaunies. Net neįsivaizduojama kaip taip galima elgtis nepadoriai ir nesąžiningai.

Negana to, dar po keleto minučių perdavimas vėl už visų mūsų gynėjų nugarų buvusiam varžovui, tačiau vėliavėlė vėl “prilipusi”. Rezultatas tampa 3:1 Pagėgių komandos naudai. Teisėjas M. Urbutis susilaukė nemažai piktų žodžių iš Kuršėnų komandos futbolininkų.

Po šių įvarčių FK „Ventą“ lyg kažkas pakeitę. Valdomi emocijų ir pykčio komanda pradėjo spausti varžovus jų aikštės pusėje, net neleisdami pagalvoti apie kokią nors rimtesnę ataką.

Tiesa, po praleistų įvarčių Tomas Kavolis pasiprašė pakeičiamas. Po rungtynių Tomas sakė: “nebegalėjau kęsti tokio tragiško teisėjavimo ir nenorėdamas dar labiau pakenkti komandai pasiprašiau pakeičiamas”.

Netrukus trūko Alvydo Rudžinsko kantrybė. Baudos aikštelėje buvo “nušienautas” Nerijus Jokubauskas, tačiau aikštės teisėjas V.Petkus pamatęs, kad pražanga buvo baudos aikštelėje, išnešė kamuolį už aikštelės ribų ir paskyrė tik eilinę pražangą. Kamuolys buvo pastumtas bent per 2 metrus į šoną, kad šis atsidurtų už baudos aikštelės ribų.

Nebeapsikentęs tokio teisėjų išsidirbinėjimo iš gynybos atbėgęs Alvydas Rudžinskas pasakė keletą žodžių V.Petkui, kuriam jau pakako drąsos parodyti raudoną kortelę mūsų žaidėjui.

Nors ir likę dešimtyje mūsų komanda spaudė varžovus, o šie atsakydavo kontratakomis. Po vienos iš kontratakų kamuolys atsitrenkė į vartų virpstą, o po kitos vėl kilo abejonės dėl nuošalės fiksavimo, bet laimei šį kartą varžovas nesugebėjo netrukdomas smūgiuoti į vartus.

Likus žaisti apie 15 minučių šis spaudimas davė vaisių. Po Ramūno Timinsko skersuoto kamuolio, Nerijus Jokubauskas nukreipė jį į tinklą. Rezultatas tampa 2:3 “VENTOS” nenaudai.

Dar kartą suabejota teisėjo sąžiningumu, kai Artūrui Vestartui buvo spjauta į veidą. Nors tai aiškiai matė aikštės teisėjas V.Petkus, jis nesiryžo šalinti varžovo iš aikštės, o juo labiau net geltonos kortelės neištraukė.

Tai kur gi tas garbingas žaidimas?

Dar po keleto minučių varžovų vartininkas tyčia nustūmė kamuolį besivejantį Donatą Kavolį, tačiau vėl nieko, tik teisėjo žodžiai: “ieškot priekabių”. Tai suprantama, kad jei kamuolys tuoj paliks aikštę, su varžovu galima daryti bet ką, net ir traumuoti?

Visgi nedaug trūko, kad rezultatas būtų tapęs lygus. Puikiu perdavimu vienas prieš vieną su varžovų vartininku buvo išvestas Nerijus Turauskas, tačiau atsivaręs kamuolį į baudos aikštelę, užuot tiksliai ir nestipriai smūgiavęs, taip spyrė, kad kamuolys praskriejo šalia vartų.

Nepelnytai pralaimėtos rungtynės rezultatu 2:3.

Į rungtynių protokolą buvo įrašytos pastabos dėl tokio žemo lygio ir nesąžiningo teisėjavimo. Artėjant sezonui į pabaigą, kiekvienos rungtynės tampa vis svarbesnės, tuo labiau abi šios komandos dar neprarado vilties kovojant dėl prizinės trečiosios vietos, tai ar sunku paskirti teisėjus, kurie būtų bent kiek geresnio lygio ir ne iš to pačio miestelio? Kam mokami pinigai už teisėjų “keliones” jei jie ateina pėstute, nes gyvena per keletą namų nuo stadiono?

“FK VENTA” nusivylė tokiu žemo lygio M.Urbučio teisėjavimu. Kitoje aikštės pusėje teisėjavęs M. Jazbutis, buvo geriausias šios dienos teisėjas aikštėje, o M.Urbutį iki šio teisėjo skiria didelė sąžiningumo praraja.

Dabar Kuršėnų komanda grįžta į savo aikštę. Jau šio šeštadienio varžovė Kretingos “MINIJA”, kuri kol kas yra pagrindinė konkurentė kovojant dėl prizinės vietos. Rungtynės prasidės 14 valandą.

FK VENTOS inf.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: