REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Šiaulių rajono Jaunimo centro surengtam tinklinio turnyrui nebaisios jokios lubos!

Šiaulių rajono Jaunimo centro organizuotas tinklinio turnyras, patraukęs Kuršėnų jaunimo dėmesį, sėkmingai startavo šių metų spalio 4 dieną. Gausus dalyvių sąrašas ir „sergantys“ žiūrovai noriai pripildė Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto salę.

Turnyro organizatorių pastangos nebuvo bevaisės. Norą dalyvauti pareiškė dešimt komandų: „DAO“, „Šėlsmas“, „Pranabagybė“, „Nepriklausoma komanda“, „Tankai“, „BeerLovers-JC“, „Dream Team“, „Gais“, „White Sensation“ ir „BELEKOKS“. Žaidimo metu sirgaliai stebėjo ir stebėjosi neįprasčiausiomis kamuolio atmušimo technikomis, žaidėjų pakilimais ir nuopuoliais tinklinio aikštelėje. Nors visi išliejo daug prakaito į finalą išėjo dvi, „Tankų“ ir „White Sensation“ komandos. Rezultatu 2-1, „Tankai“ nepasidavė ir laimėjo prieš „White Sensation“. Nugalėtojai buvo apdovanoti Šiaulių rajono Jaunimo centro įsteigta taure. Likusioms dalyvių komandoms už atkaklų ir smagų žaidimą organizatoriai įteikė padėkos raštus.

Net labiausiai žiūrovus ir dalyvius sukrėtęs ir linksmai nuteikęs įvykis – kamuolys pakibęs tarp lempų instaliacijos, nesutrukdė įvykti tinklinio turnyrui. Taigi, dėkojame Valdemarui Mitkui už „išgelbėtą“ kamuolį ir žaidimą ir tikimės, kad sulauksime dar ne vieno sportinių varžybų turnyro.

Paula Mockutė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: