REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

II lyga: Nesuprantamas perkėlimas

Paskutinio turo rungtynės Kuršėnų futbolo klubui „Venta“ yra itin svarbios. Reikalinga pergalė prieš lygos čempionus, kuri komandai reikštų 3 vietą sezone.

Taip pat dėl trečios vietos kovoti turi ir Kretingos “Minija”, kuri turėjo žaisti paskutines čempionato rungtynes Gargžduose su “Bangele”. Nelabai aiškiu pagrindu rungtynės perkeliamos į Kretingą. Pagrindinė priežastis: neva stadiono tausojimas svarbioms Gargždų “Bangos” I-os lygos rungtynėms sekmadienį.

Prisiminkime, kad “Venta” pirmas sezono rungtynes žaidė Gargžduose ir tada taip pat buvo tausojamas pagrindinis stadionas, bet buvo žaidžiama atsarginėje aikštėje. Na o dabar Kretingos “Minijai” suteikta galimybė pačias svarbiausias sezono rungtynes žaisti savo aikštėje. Kodėl Kretingos komandai atsarginė aikštė per prasta? Nelabai tikėtina, kad Gargždų komanda negali leisti žaisti šių rungtynių atsarginėje aikštėje.

FK “Venta” yra labai nepatenkinta šiuo leidimu perkelti šias rungtynes į Kretingą. Nesuprantamas lygos vadovų sprendimas perkelti šias svarbias rungtynes.

Pažvelgus į dvi paskutines rungtynes mūsų komandos žaidėjai galėtų įžvelgti aiškų nusistatymą ir Kuršėnų komandos moralinį smukdymą.

Rungtynės Pagėgiuose: dvi teisėjo iš Pagėgių klaidos ir du “nešvarūs” įvarčiai.

Rungtynės Telšiuose: už teisėjo prilietimą, neva jo stumtelėjimą, kad net vienų metų vaikas nenukristų, parodoma raudona kortelė.

Galiausiai rungtynių Gargždų “Bangelė” – Kretingos “Minija” perkėlimas į Kretingą.

Įdomi padėtis prieš paskutinio turo rungtynes ir toks keistas lygos vadovų sprendimas.

FK “Ventos” inf.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: