REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

„Grafų baldai-Kristalas“ ir toliau ŠKL skina pergales, RKL rezultatai kiek kuklesni

Šioje lygoje pirmadienio varžybos buvo tikrai sunkios. Jau nuo pat pradžios išsiveržė „Dexteros“ krepšininkai, pirmieji kėliniai buvo įtempti, bet antrojo kėlinio pabaigoje „Grafų baldai-Kristalas“ krepšininkams pavyko pavyti varžovus ir pirmoji pusė baigiasi lygiu rezultatu 36:36. Trečiajame kėlinyje viskas apsivertė ir vytis jau teko „Dexteros“ krepšininkams, likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos jiems pavyko persverti rezultatą, bet puikiai sužaista pabaiga kuršėniškiams lėmė pergalę rezultatu 82:72. Rezultatyviausias laimėtojų ekipoje buvo Dovydas Valentėlis, kuris pelnė 20 taškų ir blokavo 2 metimus, o Paulius Rašamavičius atkovojo 11 kamuolių. „Dexteros“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Martynas Vidžiūnas, kuris pelnė 24 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

Kolkas ŠKL „Grafų baldai-Kristalas“ žengia be pralaimėjimų.

Kitos ŠKL varžybos vyks pirmadienį 19 val. 15 minučių Šiauliuose J.Janonio gimnazijos aporto salėje. Kuršėniškiai susigrums su „Mansetos-Vaidstos“ krepšininkais.

Penktadienį Šiaulių rajono komanda „Grafų baldai-Kristalas“ grūmėsi Klaipėdoje prieš vietos „Tekodos“ komandą. Mūsiškiams labai nesisekė, nes daugelis metimų skriejo pro šalį, o šeimininkai jautėsi kaip žuvys vandeny. Visgi „Grafų baldai-Kristalas“ ekipa buvo sutriuškinta rezultatu 83-64. Prie pergalės Klaipėdos ekipoje labiausiai prisidėjo Mindaugas Girdžiūnas įmetęs 28 taškus, Šiaulių rajono komandoje rezultatyviausias buvo Ramūnas Norutis pelnęs 14 taškų, o Danas Mikolaitis atkovojo 12 kamuolių.

Šį šeštadienį įvykusios pirmosios rungtynės namuose Regionų krepšinio lygoje prieš Kretingos „Kretingąrungtynės,Grafų baldų-Kristalo“ komandai atnešė pergalę rezultatu 81:72. Rungtynės buvo tikrai sunkios ir įtemptos, nes pirmuosius 3 kėlinius kuršėniškiams teko vytis varžovus. Galiausiai susikaupę ketvirtajame kėlinyje jie išplėšė pergalę. Rezultatyviausias laimėtojų gretose buvo Ramūnas Norutis įmetęs 18 taškų.

Prieš varžybas Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos sporto salėje, namų aikštelėje, vyko atidarymo šventė žaidėjus bei sirgalius apšildė šokių grupės kolektyvas „Šypsena“, vadovė Gintarė Pučinskienė. Žodį tarė SK „Kristalas“ prezidentas Alfredas Jonuška ir Šiaulių rajono švietimo ir sporto skyriaus, sporto poskyrio vedėjas Edmundas Vitkus, kurie pasveikino krepšininkus ir teisėjus, dėkojo sirgaliams už palaikymą bei linkėjo pergalių ir gražių akimirkų.

Sirgaliai buvo nusiteikę optimistiškai bei karingai, stengdamiesi palaikyti savo mėgstamą komandą, todėl po varžybų krepšininkai sakė, jog jiems labai padėjo šeštasis žaidėjas – sirgaliai. Linkime „Grafų baldai-Kristalas“ komandai pergalių ir tikimės, kad sirgaliai ir toliau palaikys savo komandą.

Akimirkos iš varžybų namuose:

Penktadienį, Lapkričio 14 dieną „Grafų baldai-Kristalas“ krepšininkai keliaus į Raseinius, o Šeštadienį namuose susigrums su Žemaitijos regiono lyderiais Plungės „SM-Inesa“ komanda. Rungtynės vyks 14 val. Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos sporto salėję, Kapų g. 9. Palaikykime savo komandą.

Ieva Lučinskytė
Benediktas Jonuška

www.skl.lt
www.rkl.lt

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: