REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

AK.TV su reportažu „Šiaulių krepšinio lygos čempionai“ laimėjo delfi.lt rengtą konkursą „Filmuok krepšinį“

Naujienų portalas DELFI ir žurnalas „Mūsų krepšinis“ skelbė konkursą „Filmuok krepšinį — laimėk prizus!“, kuriame dalyvavo nemažai krepšinio aistruolių. Jie įamžino įvairių krepšinio varžybų akimirkas. Komisija išrinko tris, jų nuomone, verčiausius laimėti šį konkursą. Konkurse dalyvavo AK.TV filmukas „Šiaulių krepšinio lygos čempionai“, kuris tapo konkurso laimėtoju.

Agnė Rapalaitė ir Kasparas Laureckis – AK.TV

Filmuką – vieną iš konkurso laimėtojų galite pamatyti http://tv.delfi.lt/video/zJQJ3h08/

Po konkurso laimėtojų paskelbimo skubėjome pakalbinti laimėtojus:

1. Kaip kilo mintis filmuoti krepšinį?

AK.TV veidas – įvairiapusiškas. Prieš tai rengę reportažą apie Kuršėnų miesto kameras, vėliavų reportažą ir kt. sugalvojome, kad galime turėti skirtingas rubrikas. Taip gimė „AK.TV Sportas“. Mūsų kolega Benediktas pasiūlė atvykti į varžybas Šiaulių krepšinio lygos finale. Pamenam, kaip visus kitus darbus metę šalin išskubėjome į Šiaulius. Matome, kad buvo verta!

2. Kaip sugalvojote dalyvauti delfi.lt konkurse „Filmuok krepšinį“?

Na, vėl tai tarsi mūsų angelo sargo Benedikto nuopelnas (šypsosi). Pastebėjęs, kad delfi.lt skelbią konkursą iškart pasiūlė mums sudalyvauti. Mes labai didelių vilčių neturėjome. Kadangi mūsų reportažas atitiko konkurso kriterijus – pabandėme sudalyvauti.

3. Konkurentų buvo gana daug. Kaip vertinate kitų darbus?

Smagu, kad galima drąsiai pasakyti – Lietuva krepšinio šalis. Konkurse daugybė įamžintų šio žaidimo akimirkų. Visi darbai labai skirtingi, savitai įdomūs – juk visuose juose rodomas krepšinis! (šypteli)

4. Ar tikėjote, jog pavyks patekti tarp prizininkų?

Kaip minėjome, abejojome savo galimybe. Nebuvo jokių vertinimo kriterijų, pagal kuriuos galėjome bent pabandyti įvertinti savo galimybes. Tad ramiai laukėm rezultatų paskelbimo. Pripažįstame – jie maloniai nustebino!

5. Kaip manote, kodėl komisiją tarp trijų laimėtojų išrinko jūsų filmuką?

Po to, kai patalpinome reportažą delfi.lt tinklapyje bandėme pamąstyti, kodėl jis galėtų tapti prizininku. Pagrindinė priežastis, mūsų manymu, tai yra pats konkursas ir jo tema – reikėjo įamžinti krepšinį. O kas yra krepšinis? Krepšinis – tai sirgaliai, žaidimas, konkurencija, treneriai, palaikymas, komanda, alus, talismanai, prietarai, pergalės džiaugsmas ir padėkos. Visa tai puikiausiai atsispindėjo mūsų reportaže. Galbūt tai ir buvo priežastis, dėl ko buvome apdovanoti. Taip pat manome, kad sėkmę atnešė reportažo „kabliukas“ – krepšinio aistruolis, kuris visus įtikino, kad „3:0“ nieko nepakeis! (juokiasi)

6. Ar šis konkursas paskatins jus ir toliau filmuoti ir domėtis krepšiniu?

Dėl krepšinio – taip! Ypatingai gavus prizą – bilietus į krepšinio varžybas (šypteli). Noras filmuoti kyla iš poreikio. Jei reikės – filmuosim! Gaila, bet šiais metais, Grafų baldams-Kristalui vėl tapus čempionais, mes negalėjome įamžinti žaidimo akimirkų.

7. Ką norėtumėte palinkėti www.kursenai.lt lankytojams?

Norėtume palinkėti ir toliau domėtis krepšiniu ir taip aistringai sirgti už savo komandą! Jeigu ją palaikysite – ji ir toliau skins pergales. Mūsų darbas bus jas į amžinti (šypteli).

Benediktas Jonuška
www.kristalas.net

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: