REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų FK „Venta“ žais banko „Snoras“ futbolo taurės finale

Kuršėnų FK „Venta“ sėkmingai rungtyniauja banko „Snoras“ taurės turnyre. Dvi dienas vyko kovos A pogrupyje. Kaip daugelis ir prognozavo, pagrindinė kova dėl pirmosios vietos pogrupyje vyko tarp kuršėniškių ir Šiaulių „Juventos-99“ antrosios komandos.

FK „Venta“ – „Aitvaras“ 4:0

Ilgokai mūsų komandai nepavyko savo pranašumo paversti įvarčiu. Įpusėjus pirmajam kėliniui pagaliau įvarčiai pasiekė vartus. Donatas Kavolis ir Deivydas Šiuša po du kartus pasiuntė kamuolį į tinklą.

FK „Venta“ – „Universitetas“ 1:1

Po Donato Kavolio įvarčio FK „Venta“ pirmavo iki pat rungtynių pabaigos. Deja, pergalingas rezultatas išsprūdo likus žaisti 5 sekundes. Po kampinio varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą.

FK „Venta“ – „Fruktai“ 7:0

Akivaizdžiai pranašesni mūsų futbolininkai savo pranašumą įrodė net 7 sausais įvarčiais. 3 įvarčius pelnė Tomas Šimkauskas, 2 – Nerijus Turauskas, po vieną Eimantas Dambrauskas ir Ričardas Stankus.

FK „Venta“ – „Saulininkas“ 1:0

Per daug atsipalaidavę mūsų futbolininkai galėjo būti nubausti. Likus žaisti apie 8 minutes pagaliau buvo įmuštas vienintelis rungtynių įvartis. Po kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Donatas Kavolis.

FK „Venta“ – „Juventa-99“ 2:0

Kova dėl pirmosios vietos pogrupyje. Nors pergalės reikėjo mūsų komandai, iki rungtynių antrosios pusės iniciatyva priklausė šiauliečiams. Likus žaisti apie 7 minutes įvartį pelnė Rokas Kumža.

Niekas nepastebėjo, kad Rokas paliko savo vartus. Ramūnas Timinskas perdavė kamuolį Rokui, kuris labai stipriu ir tiksliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį. Likusį laiką mūsų komandos gynyba tapo neįkandama mįslė varžovams. Varžovai bandė gelbėtis į puolimą įtraukdami savo vartininką, jiems tai nepasiteisino. Likus žaisti apie 30 sekundžių Donatas Kavolis perėmė kamuolį, perdavė jį Ramūnui Timinskui, kuris iš aikštės vidurio pasiuntė kamuolį dar kartą, į vartus.

Sausio 15 dieną, penktadienį, 19:30, kuršėniškiai žais turnyro finale. Varžovai paaiškės šiandien vakare.

Kursenai.lt inf.
FK „Venta“ inf.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: