REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

II lyga: Minimali pergalė sezono pradžioje

Šeštadienį, Kuršėnų „Venta“ pradėjo kovas LFF II-os lygos Vakarų zonos pirmenybėse. Pirmosios rungtynės vyko Salantuose su vietos „Salanto“ komanda, kuri prieš sezoną pasistiprino ne vienu buvusiu Kretingos „Minijos“ žaidėju.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje dominavo Kuršėnų komanda. Viena po kitos atakos ritosi link salantiškių vartų. Pirmieji pavojai aikštės šeimininkams kilo po tolimų baudų smūgių. Iš pradžių Alvydo Rudžinsko tolimas smūgis buvo tik šiek tiek netikslus, o beveik iš tos pačios vietos Tomo Kavolio smūgiuotą kamuolį virš vartų numušė vartininkas.

„Salanto“ vartai buvo tarsi užburti kuršėniškiams. Tomas Kavolis įsiveržė į baudos aikštelę ir bandė perduoti kamuolį Tomui Šimkauskui, tačiau nepavyko pasiekti kamuolio ir nukreipti jį į tuščius vartus.

Po Tomo Kavolio „skerso“ Modestas Venckus numetė kamuolį Donatui Kavoliui, kuriam iš 7 metrų nekieno netrukdomam irgi nepavyko tiksliai nukreipti kamuolio į vartus. Dar po vienos atakos Tomas Kavolis susistabdė kamuolį baudos aikštelėje, bet mušė virš vartų. Nors progų buvo sukurta daug, tačiau pirmoji įvarčio pasiekti iki pertraukos nepavyko.

Priešingai nei „Venta“, kuršėniškių varžovai beveik negrasino mūsų komandos vartams.

Antrasis kėlinys nesiskyrė nuo pirmojo – ir toliau aikštėje dominavo Kuršėnų komanda. Nors varžovai pirmieji pelnė įvartį, deja, po akivaizdžios nuošalės, kurią užfiksavo teisėjai, įvartis nebuvo įskaitytas.

Tu neįmuši, tau įmuš. Ataka po atakos ir vienoje jų Vestartas „skersavo“ kamuolį į baudos aikštelę, čia buvęs Artūras Ankudinovas galva tiksliai smūgiavo į vartus, 1:0.

Po pasiekto įvarčio mūsų futbolininkai neatleido vadžių. Vienas prieš vieną su varžovų vartininku iššoko Modestas Venckus kiek per toli atleidęs kamuolį nesugebėjo tiksliai atlikti smūgio. Dar po keleto minučių, po puikaus Kristijono Gedgaudo perdavimo, vienas prieš vieną su vartininku iššoko Remigijus Vaišnoras. Deja, jo smūgis buvo netikslus.

Artėjant rungtynėms į pabaigą nuo gynėjų pabėgo Artūras Ankudinovas, kuris užuot smūgiavęs į vartus, pabandė perduoti kamuolį į baudos aikštelę įbėgančiam Remigijui Vaišnorui. Perdavimas buvo per silpnas ir varžovai sugebėjo paskutinę akimirką išmušti kamuolį toliau nuo vartų.

Varžovai per visas rungtynes nieko pavojingo nesukūrė prie mūsų komandos vartų išskyrus neįskaitytą įvartį. Galutinis rezultatas 1:0 ir pirmoji pergalė šiame sezone.

Trenerio komentaras: pirmosios sezono rungtynės nebuvo itin gražios, trūko tikslumo perdavimuose ir atakų užbaigimuose. Gal jaudulys, gal per didelis pasitikėjimas pakišo koją žaidėjams. Galų gale antrajame kėlinyje pavyko pelnyti įvartį, kuris ir nulėmė šios dienos rezultatą. Puikiai šioms rungtynėms vadovavo A.Arakelianas.

Kitas rungtynes FK „Venta“ žais gegužės 1 dieną, šeštadienį, 14 valandą su Telšių „Masčio“ ekipa Daugėlių stadione. Kviečiame palaikyti!

FK „Venta“ inf.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugpjūčio mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki rugsėjo 8 d.
10 – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Rugpjūčio 8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close