REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų jaunimas aktyviai palaiko saugesnės aplinko kūrimą

Nuo 2009 m. gegužės 21 d. Kuršėnų miesto Jaunimo centre įsteigtos iniciatyvinės grupės nariai organizuoja susitikimus su jaunimu, pedagogais, soc.darbuotojais ir bendruomene pagal ilgalaikę prevencinę priemonę „Saugią aplinką kurkime kartu”. Susirinkimų metu aptariama kriminogeninė situacija Kuršėnų mieste ir prieigose, bei teisės pažeidimų prevencija.

2010 m. gegužės 5 d. Kuršėnų Jaunimo centro patalpose vyko šio centro iniciatyvinės grupės susitikimas dėl prevencinės priemonės „Saugią aplinką kurkime kartu“. Susitikime dalyvavo Jaunimo centro vadovė L.Leskauskienė, Kuršėnų miesto klebonas S.Paliūnas, Kuršėnų miesto seniūnijos soc. darbuotoja V.Laucevičienė, Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos soc.pedagogė D.Rupšienė, Kuršėnų Daugėlių vidurinės mokyklos soc.pedagogė I.Grinienė, VĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos soc.pedagogė J.Anglickienė, Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro darbuotoja D.Tamašauskienė, Kuršėnų policijos nuovados tyrėja I.Šatkauskienė, tyrėja E.Linkienė, Prevencijos poskyrio specialistė A.Tarasevičienė, bendruomenės nariai ir jaunimo atstovai.

Klebonas Saulius Paliūnas išsakė pageidavimą, kad Kuršėnų miesto jaunimo susibūrimų ir renginių metu jie būtų šviečiami ir auklėjami pagal Dievo žodį, kvietė visus dalyvauti katalikiškuose žygiuose ir kituose renginiuose Šiaulių rajone. Pareigūnė Aida Tarasevičienė kalbėjo apie aktualiausią šiai dienai problemą – nepilnamečių, kurio amžius jaunėja, nusikalstamumą. Pabrėžė, kad pažeidimus vis dažniau vykdo jaunesni negu 16 metų amžiaus vaikai, kurie į nusikalstamas veikas įtraukia ir dar jaunesnius. Informavo, kad nuo kovo 15 dienos iki gegužės 31 dienos Šiaulių rajono policija vykdo prevencinę priemonę „Atžala“, dėl nepilnamečių nusikalstamumo užkardymo. Tyrėja Irma Šatkauskienė informavo, kad Kuršėnų mieste ir prieigose yra padaugėję vagysčių atvejų. Visus ragino būti dėmesingesniais, atidžiau saugoti savo turtą, o matant daromą nusikaltimą ar pažeidimą, nelikti abejingais, ir apie tai iškart pranešti policijai.

Susitikimo dalyviai diskutavo asmens saugumo nuo smurto klausimais, svarstė asmeninių daiktų geresnio saugumo užtikrinimo galimybes, būdus kaip apsisaugoti nuo sukčių, kaip elgtis gamtoje dėl laužų deginimo ir važinėjimo po miškų žaliąją veją.

Socialinių pedagogių pranešimuose paminėtos problemos dėl moksleivių netinkamo elgesio mokyklose, pamokų praleidinėjimo. Socialinių paslaugų centro darbuotoja D.Tamašauskienė informavo apie savo veiklą ir centro teikiamą pagalbą, minėjo apie Raudonojo kryžiaus teikiamą pagalbą maisto produktais ir rūbais. Seniūnijos soc.darbuotoja V.Laucevičienė pristatė savo darbą su rizikos šeimomis. Po visų pasisakymų kalbėjo Jaunimo centro direktorė L.Leskauskienė, pristatydama artimiausiu metu planuojamus renginius, kvietė įsijungti į jų dalyvavimą.

Po susitikimo buvo apžiūrėta Jaunimo centro patalpose veikianti moksleivių piešinių paroda. Susitikimo dalyviams išdalinti tušinukai „Gyvenkime draugiškai“, lankstinukai „Pasirūpink savo saugumu“ ir „Padėk kaimynui, padėsi sau !“.

Šiaulių apskrities VPK
Šiaulių rajono policijos komisariato
informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugsėjo mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Rugsėjo mėn.
Filialo darbo valandomis. Kairių filiale Kairių neįgaliųjų bendruomenės draugijos kūrybinių darbų paroda.

Rugsėjo 5 d. – rugsėjo 25 d.
14 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) VšĮ „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų parodos atidarymas.
Pirmadieniais – Penktadieniais nuo 8 val. – 18 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų paroda.
Šeštadieniais nuo 10 val. – 15 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų paroda.

EDUKACINĖ VEIKLA

Rugsėjo mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: