REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kokia, jūsų nuomone, turėtų būti nauja sporto salė Kuršėnuose?

Miela visuomene, sporto mėgėjai!

Norime pasitarti.

Pastaruoju metu vis vyksta diskusija tarp Šiaulių rajono savivaldybės vadovų ir kitų savivaldybės tarybos narių DĖL SPORTO SALĖS STATYBOS KURŠĖNUOSE. Kalbama apie galimybę turėti MODERNIĄ SPORTO SALĘ vienoje gražiausių miesto vietų- tai teritorija, kur patvirtintas detalusis planas Sporto komplekso statybai (kairėje Ventos upės pusėje, einant per pėsčiųjų tiltą nuo Daugėlių link Pavenčių vid. m-los būtų po dešine puse…).

Jame yra numatyta ir sporto salės vieta. Šioje vietoje (nebijokime svajoti) galimybės labai plačios, bet būdami realistais siekime realių dalykų… Todėl galima bandyti savo tikslų siekti pastatydami po vieną objektą, o žiūrėk po kiek laiko šioje vietoje ir apie stadioną ar baseiną galėsime tartis…

Dabar mums skubiai reikalingas Sporto salės techninis projektas, bet jis gali būti ir tipinis (t.y. jau esamų sporto salių statinių). Sporto salė būtų pagrindinių renginių, moksleivių pamokoms ir treniruotėms, jaunimo, sporto klubų treniruotėms ar kitoms visuomenės laisvalaikio formoms pritaikyti.

Todėl noriu Jūsų prašyti pagalbos savo patarimais ar pamąstymais: KOKIA TAI GALĖTŲ BŪTI SPORTO SALĖ? Mes žinome Pakruojo, Šakių ir Radviliškio sporto salių modelius, bet gal dar yra puikesnių, praktiškesnių ir išvaizdingesnių statinių?

Tikrai nuvyktume pasižiūrėti ir kartu su specialistais ieškotume būdu, kaip kiek įmanoma greičiau padaryti reikalingus žingsnius dokumentacijos įteisinimui.

Be jokios abejonės lėšų paieškos irgi ne paskutinėje vietoje, bet turime norą ir siekiamybę padaryti.

Laukiu Jūsų patarimų ir pamąstymų:

el. paštu: jonas.novogreckis@centras.lt
telefonais: 8 698 35811;8 652 76245.

Jonas Novogreckis
Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras,
Šiaulių rajono savivaldybės Sporto tarybos pirmininkas

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: