Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

II futbolo lyga: Apmaudžios lygiosios Klaipėdoje

Sekmadienį Kuršėnų „Venta“ Klaipėdoje žaidė rungtynes su vietos „Akademija“. Neišnaudojus daugybės progų, sužaista lygiosiomis 1:1. Įvartį kuršėniškiams iš 11 metrų baudinio pelnė Tomas Kavolis.

Abi komandos nuo rungtynių pradžios žaidė greitą futbolą, tačiau ilgai nei vienai nei kitai komandai nieko pavojingo sukurti nepavyko. Pirmam kėliniui persiritus į antrą pusę, „Venta“ išsiveržė į priekį.

Donatas ir Tomas Kavoliai greitai išžaidė kampinį, o pastarąjį baudos aikštelėje „nukirto“ varžovų žaidėjas.

Paskirtą 11 metrų baudinį, sėkmingai realizavo pats Tomas, 1:0. Artėjant kėliniui į pabaigą puikios progos padidinti rezultatą neišnaudojo Vilius Grudžinskas. Gavęs perdavimą iš Artūro Ankudinovo, Vilius nepataikė į vartus iš maždaug 11 metrų atstumo.

Antrasis kėlinys prasidėjo Kuršėnų komandos kontratakomis. Puikiausios progos neišnaudojo Tomas Kavolis, suklaidinęs varžovą, Tomas nepataikė į vartus iš labai arti. Netrukus dar vienoje kontratakoje tolimas Artūro Ankudinovo smūgis praskriejo šalia vartų. Dar ne viena kontrataka galėjo baigtis įvarčiu į klaipėdiečių vartus, bet labai trūko tikslumo atakų pabaigose.

Atsikirtus po vienos kuršėniškių atakos, aikštės šeimininkai surengė greitą puolimą. Pirmą smūgį gynėjai blokavo, kamuolys atšoko varžovui, kuris jį akivaizdžiai susistabdė ranka, o po to mušė tiksliai į vartus, tačiau teisėjo švilpukas tylėjo, 1:1.

Tai buvo bene vienintelė pavojinga aikštės šeimininkų ataka. Likus žaisti apie 10 minučių varžovus nuo įvarčio „išgelbėjo“ dar vienas itin keistas teisėjų sprendimas. Nerijus Turauskas krisdamas aplenkė savo varžovą ir galva pelnė įvartį. Deja, buvo užfiksuotas labai abejotina nuošalė. Tai buvo ne paskutinis daug emocijų sulaukęs teisėjų sprendimas. Baudos aikštelėje Tomas Kavolis puikiai suklaidino gynėją, pastarasis bandydamas taisyti savo klaidą, rankų ir kojų pagalbą neleistinai pargriovė Tomą. Tikriausiai pabūgęs žiūrovų, teisėjas neskyrė dar vieno aiškaus 11 metrų baudinio.

Paskutinę rungtynių akimirką teisėjas varžybas nutraukė Donatui Kavoliui pavojingai keliant kampinį. Kamuolys nespėjo pasiekti baudos aikštelės, kai nuaidėjo finalinis teisėjo švilpukas. Galutinis rezultatas 1:1.

Trenerio komentaras: turėdami tiek progų privalėjome įmušti antrame kėlinyje. Kaip diena ir naktis skyrėsi teisėjo darbas pirmame ir antrame kėlinyje. Abejotini sprendimai kėlė daug diskusijų. Daug ką reiškia, kai teisėjus stebi rungtynių komisaras.

Po lygiųjų „Venta“ išsaugojo pirmąją vietą lentelėje, antroje – vienomis rungtynėmis mažiau sužaidę Plikių „Sakuona“, kurie ir toliau barsto taškus. Jie svečiuose su Telšių „Masčiu“ sužaidė lygiomis, 2:2. Į trečią vietą po pergalės Gargžduose prieš vietos „Bangelę“, pakilo Juventa-99.

Kitas rungtynes „Venta“ žais rugsėjo 4 dieną, šeštadienį, 14 valandą, Gargžduose su „Bangelės“ komanda.