REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

II futbolo lyga: Kuršėnų „Venta“ užsitikrino čempionų vardą ankščiau laiko!

Kuršėnų „Venta“ iškovojo svarbiausią pergalę šiame sezone ir tapo nebepavejami LFF II-osios lygos Vakarų zonos pirmenybėse. Rezultatu 2:1 įveiktas pagrindinis persekiotojas pirmenybėse Plikių „Sakuona-Klarksonas“.

Įvarčius mūsų komandai pelnė Artūras Ankudinovas ir Kristijonas Gedgaudas.

Ilgokai kuršėniškiams teko gintis nuo svečių atakų. Vienoje iš jų, varžovas iššoko vienas prieš Airidą Jocą, bet mušė visiškai šalia vartų. Įpusėjus pirmam kėliniui, įspūdingu tolimu smūgiu įvartį pelnė Artūras Ankudinovas, 1:0.

Varžovams nemažai problemų kildavo po mūsų komandos atliekamų baudos smūgių. Rungtynių svarba kėlė daug emocijų tiek iš vienos tiek iš kitos komandos žaidėjų, bet patikimai rungtynėms vadovavo teisėjas V. Vasiliauskas.

Antrojo kėlinio pradžia buvo labai prasta. Po pirmos svečių atakos tik atsitiktinumo dėka kamuolys neatsidūrė vartuose, o po keleto minučių greitoje atakoje varžovas išlygino rezultatą, 1:1.

Po išlyginamojo įvarčio svečiai nesustojo. Po baudos smūgio, kamuolys jau skrido į viršutinį vartų kampą, bet puikiu šuoliu Kuršėnų „Ventos“ vartininkas Airidas Jocas nukreipė kamuolį į kampinį.

Lemtinga tapo 39 antro kėlinio minutė. Puikią ataką sukūrę mūsų žaidėjai išvedė Tomą Kavolį vieną prieš vieną su V.Lekevičiumi, Tomas nepagailėjo perdavimo Kristijonui Gedgaudui, kuriam beliko iš kelių metrų mušti į tuščius vartus, 2:1. Likusį laiką Kuršėnų „Venta“ sėkmingai apsigynė ir po finalinio teisėjo švilpuko džiūgavo aikštėje pirmąkart komandos istorijoje iškovoję LFF II-os lygos Vakarų zonos pirmenybių auksą.

Likusios rungtynės su Panevėžio „Sanžile“ kuršėniškiams bus tik formalumas. Joks rezultatas nepakeis „Ventos“ padėties turnyrinėje lentelėje.

AČIŪ visiems sirgaliams ir gausiai susirinkusiems žiūrovams už palaikymą.

FK „Venta“ inf.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugpjūčio mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki rugsėjo 8 d.
10 – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Rugpjūčio 8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close