REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų futbolo klubo „Venta“ vadovas R. Tamošaitis: Viskas realu…

Nors sezonas pasibaigė tik prieš pusantro mėnesio, tačiau jau dabar vyksta darbai dėl 2011 metų sezono. Kuršėnų futbolo klubas „Venta“ pirmą kartą bandys gauti licenciją dalyvauti LFF I-osios lygos pirmenybėse.

Kiek realu yra gauti šią licenciją? Apie tai pokalbis su su komandos vadovu Rolandu Tamošaičiu.

Kaip klostosi reikalai dėl I – osios lygos?

Dėl licencijavimo I –ajai lygai. Iki gruodžio 1 d. reikėjo pateikti dalį dokumentų Lietuvos futbolo federacijai. Dokumentaciją sudaro 5 kriterijai: teisiniai, infrastruktūros, sporto, personalo ir finansiniai. Visi išskyrus finansinius kriterijus pristatyti į LFF laiku, o teisinius pateiksime iki vasario 1 d.

Dabar reikia laukti atsakymo iš LFF licencijavimo skyriaus, ar komanda viską gerai pateikė ir ruošti finansinius kriterijus.

Kiek realu, kad komanda kitais metais žais I – ojoje lygoje?

Viskas realu, kas realiai baigiasi. Manau, šansų daug. LFF licencijavimo skyrius ne „monstrų“ biuras, labai tolerantiškai, suprantamai ir nuoširdžiai žiūri į mūsų norą žaisti I – ojoje lygoje, ir, manau, didelių kliūčių nedarys.

Pirmaisiais metais klubui gali būti taikomos šiokios tokios išimtys, bet tai viskas spręsis artimiausioje ateityje. Į Daugėlių stadioną buvo atvykęs Laurynas Zibolis (Licencijavimo skyriaus vadovas), tai didelių pastabų neišsakė. Viskas priklauso nuo mūsų pačių, o svarbiausias kriterijus yra – finansai.

Kokia situacija Kuršėnų komandoje su finansais?

Tai vienas iš svarbiausių kriterijų. Vien startinis mokestis LFF I – ojoje lygoje – 16 tūkst. litų. Kadangi komandos pagrindinis ir didžiausias rėmėjas yra Šiaulių rajono savivaldybė, tai lauksime sausio mėnesio, kada rajono taryboje bus formuojamas biudžetas.

Jau pasigirdo kalbų, kad komanda „suvalgys“ kitų sporto šakų rajono biudžetą. Mes nenorime, kad dėl futbolo nukentėtų kitos sporto šakos, todėl sieksime, kad futbolas turėtų atskirą rajono biudžeto eilutę. Taip pat kviečiame prie komandos prisijungti ir rajono verslininkus, kurie galėtų ir norėtų padėti komandai.

Kas bus jei komanda negaus I – osios lygos licenzijos?

Tuomet komanda žais II – ojoje lygoje, kaip pernai, tačiau pagal LFF sporto strategiją, tai yra nuo 2012 metų, visos II – osios lygos komandos turės licencijuotis.

Taigi, anksčiau ar vėliau, komanda vistiek turės siekti licencijos.

Ką dabar veikia komanda?

Nuo lapkričio 29 d. „Venta“ pradėjo „lengvai“ treniruotis Kuršėnų politechnikos mokyklos sporto salėje ir ruoštis sausio mėnesį Šiaulių manieže prasidėsiančioms salės futbolo A lygos varžyboms.

Komanda dėkoja UAB „Medingė“ vadovui Kęstučiui Lukšui ir mokyklos direktorei Reginai Rupšienei už suteiktą galimybę sportuoti visą žiemą.

FK „Venta“ inf.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: