REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

„Kalėdinis stebuklas“ Daugėlių lopšelyje – darželyje Nuotraukos

Daugėlių lopšelyje – darželyje jau tapo tradicija įstaigą puošti tėvų, pedagogų ir vaikų kūrybiniais darbeliais. Gal ir gamta nerodo, kad atėjo tikra žiema, bet nuotaikos darželio ugdytinių ir pedagogių neišblėsusios.

Puošti įstaigą Kalėdoms – žiemos akcentais, paskatino direktoriaus pavaduotoja Kristina Aginskienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rita Tilenienė.  Kviečiame “Kalėdiniu stebuklu” pasidžiaugti ir Jus visus.

Metų laikrodis sukasi nesustodamas, pasiruošęs užmarštin nusinešti dar vienus metus. Juk  didžiosios metų šventės pasirenka pas ką ateiti pirmiausia, ką pamaloninti ir apdovanoti šiluma. Šventės šiluma slypi kiekviename iš mūsų, tad nusprendėme, kad Kalėdinių akcentų gali būti kiekvienoje namų kertelėje, žinoma, pagrindinis – kalėdinė eglutė, tačiau malonu pažvelgti ir į nekasdieniškai išpuoštus langus. Todėl šiai parodai Kalėdų švenčių laukimą atspindinčius darbus kūrybingai įprasmino ir pateikė daugelis darželio ugdytinių ir pedagogių.

Džiugu, kad tėveliai labai aktyvūs ir mielai pasidalijo savo kūryba su visais.

Dėkojame tėveliams už aktyvų dalyvavimą, puošiant įstaigą “Kalėdiniu stebuklu”.

Pasidžiaukime vieni kitų sukurtais dideliais stebuklais:
„Kartais stebuklai slypi ir mažuose dalykuose…“
Gražių akimirkų …

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Aginskienė
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rita Tilenienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: