REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kas yra mums savanorystė?

Vertybė, principas, veikla. Tikime, kad savanorystė atneša pozityvių pokyčių visuomenėje ir kiekviename žmoguje atskirai.

Kaip KRC paminėjo 2011 savanorystės metus?

KRC įgyvendino 2011m. rugsėjo 3d. „Kultūros ir sporto sirgalių festivalį“, kuriame savanoriavo apie 40 jaunų kuršėniškių. Savanoriai aktyviai prisidėjo ne tik prie festivalio metu vykusių kūrybinių dirbtuvių įgyvendinimo, bet ir keletą mėnesiųtarpkultūriškai veikė kartu su savanoriais iš svečių šalių. KRC kartu su jaunais žmonėmis festivaliui atkakliai ruošėsi daugiau nei pusę metų, įdėjo daug pastangų ir darbo tam, kad visa Kuršėnų bendruomenė turėtų galimybę daugiau sužinoti apie skirtingas Europos krepšinio čempionate dalyvaujančių šalių kultūras, žaisti tarptautiniame krepšinio turnyre, stebėti įvairių muzikinių grupių ir šokių pasirodymų ir dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse. Be savanorių pagalbos tai padaryti būtų buvę labai sunku.

KRC įgyvendino tarptautinį savanorystės projektą “Eurobasket of volunteers 2011”, kuriame dalyvavo jau minėtų 10 tarptautinių savanorių iš – Latvijos, Vokietijos, Prancūzijos, Italijos ir Izraelio. Savanoriai du mėnesius Kuršėnuose nuolatos organizavo savo krepšinio kultūrų ir tradicijų pristatymus, kūrybines dirbtuves ir sporto varžybas, drauge su vietiniu jaunimu draugiškai tvarkė krepšinio aikšteles, organizavo užsiėmimus Kuršėnų vaikų globos namuose ir įvairiais būdais skatino vietinius prisidėti prie savanoriškos veiklos.

KRC kaip visada padėjo lietuvaičiams dalyvauti ES programoje Europos savanorių tarnyba. 2011 metais savanoriauti išvyko 9 žmonės. Raminta savanoriauja vienoje kavinukėje Danijoje, Simonas ir Raminta kaupia savanorių patirtį Gruzijoje, Justė ir Karolis bandė atrasti savanorystės prasmę Ispanijoje, Andrius darbavosi Prancūzijoje, Vaida padeda imigrantėms moterims Ispanijoje, Karolina savanoriaudama intensyviai mokosi italų kalbos Italijoje, Justina tobulina savo įgūdžius savanoriaudama jaunimo centre Suomijoje.

Kodėl KRC mano, kad 2012 ir 2013 ir 2014… metai yra savanorystės metai?

Kiekvieni metai mums buvo ir bus savanorystės metai, nes KRC nariai savanoriauja nuolat, o ne tik per savanorystės metus, nespalaikom savanorystę ir skatinam žmones tapti savanoriais ne vien savanorystės metais, nes savanorystė kaip vertybė „eina koja kojon“ su KRC kiekvienais metais.

Klausimai pamąstyti:

Ar aš savanoriauju? Kodėl?
Kokia savanoriška veikla mane domina?
Ką galėčiau duoti ir ką norėčiau gauti savanoriaujant?

Kūrybinės raiškos centras

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: