REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Ekologinis projektas „Žaisk. Mėgaukis. Gelbėk.“ Nuotraukos

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija ir Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras vykdo ekologinį, švietėjišką projektą „Žaisk. Mėgaukis. Gelbėk“.

Projekto veikla prasidėjo lapkričio mėnesį. Suformuota projekto grupė, parengta anketa „Ką aš žinau apie atliekų rūšiavimą“, organizuota apklausa, atlikta analizė. Projektas“ Žaisk. Mėgaukis. Gelbėk.“ Buvo integruojamas į chemijos, biologijos, dailės pamokas, kurių metu mokiniai susipažino su atliekų rūšiavimo principais, išsakė savo idėjas, nuomonę, kaip reiktų rūšiuoti atliekas.

Projekto grupės dalyviai rinko informaciją apie stiklo, plastmasės, popieriaus irimą, apie šių procesų poveikį gamtai, žmogui. Taip pat sudarė žemėlapį apie atliekų rūšiavimo konteinerių vietas Kuršėnuose.

Lapkričio pabaigoje mokiniai organizavo projekto pristatymą Kuršėnų Lauryno Ivinskio bendruomenei.

Jo metu parodė, ką sužinojo apie atliekų rūšiavimą. Pristatyme dalyvavo ir Šiaulių rajono atliekų tvarkymo centro atstovė Monika Narbūtienė , kuri plačiau pristatė centro veiklą ir argumentuotai atsakė į visus gimnazijos mokinių pateiktus klausimus dėl atliekų rūšiavimo. Gruodžio pradžioje mokiniai vyko į Aukštrakių sąvartyną susipažinti su jo konstrukcija, veikla, keliamais aplinkosauginiais reikalavimais, įvairios taršos poveikiu gamtai. 

Sausio mėnesį projekto grupė  pristatys projekto veiklą Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos bendruomenei. Pavasarį planuojamas atliekų perdirbimo tema grafiti piešimas ant specializuotų konteinerių ir visos Kuršėnų bendruomenės kvietimas prisijungti prie atliekų mažinimo ir sąmoningo jų rūšiavimo.

Projekto vadovė Inga Bosaitė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: