Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Sužaistas Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos I etapo IV turas

Praeitą savaitę vykusiame ture netrūko gražių kovų, įspūdingų skirtumų bei asmeninių žaidėjų rekordų. Tuo tarpu pertrauka išpuolė Gruzdžių „Gruzdžiams“ bei Kuršėnų „Kristalui-Autobaltikai“.

Principinė dvikova

Itin įnirtinga kova vyko Daugėliuose, kur vietos „Flamingas“ priėmė SK „CERERA LT“ jaunuosius krepšininkus. Iki šios dvikovos abi komandos dar nebuvo patyrusios pergalės skonio, tad rungtynės tapo principinėmis abejoms ekipoms.

Kad mačas vyks atkakliai, komandos pradėjo įrodinėti jau nuo pirmųjų minučių, kuomet tiek vienai, tiek kitai kariaunai nepavyko įgyti ryškesnės persvaros, po pirmojo kėlinuko – 13:13.

Antrajame ketvirtyje po didelių pastangų, šeimininkai įgijo trapią keturių taškų persvarą, 28:24, tačiau svečiai ne nemanė paleisti priešininkų. Antroje rungtynių pusėje jaunimas patikėjo, kad gali laimėti ir po atkaklios kovos šventė pergalę 3 taškų skirtumu, rezultatu 66:63.

Iškovojusi pirmąją pergalę SK „CERERA LT“ ekipa pakilo į penktą vietą, tuo tarpu Daugėlių „Flamingas“ smuktelėjo į šeštą vietą.

SK „CERERA LT“ ekipos treneris Ernestas Juška džiaugėsi pergale „Ketvirtadienį sužaidėme principines rungtynes su Daugėlių „Flamingo“ komanda. Komandai buvo keliamas vienintelis tikslas – nugalėti. Nors rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi, komandos pakankamai dažnai klydo“.

„Manau, kad raktas į pergalę buvo pasiaukojimas ir drausmingai sužaistos paskutinės 2 ketvirtojo kėlinio minutės“.

„Trečiadienį žaisime dar vienas svarbias rungtynes su Kuršėnų SM-96 komanda, kuriose susitiksime su jau gerai pažįstamais varžovais, kadangi nuolat tenka išbandyti jėgas draugiškuose mačuose. Tikimės įnirtingos kovos ir gražių rungtynių.“

„SK „CERERA LT“ 2010 metais suburta jaunimo komanda, kuri debiutuoja šiame 2011/2012 metų ŠRVMKL sezone. Kadangi klubo tikslas yra suteikti galimybę jaunimui sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį, komanda kiekvienose rungtynėse stengiasi įdėti 100 procentų pastangų ir kovoti. Kiekvienos rungtynės mums yra proga tobulėti ir sužaisti kuo geriau“, – savo tikslus atskleidė E. Juška.

Tuo tarpu „Flamingo“ ekipos vadovas Romualdas Juodis kaltę suvertė pernelyg dideliam norui laimėti „Perdegėme. Patyrę 3 pralaimėjimus iš eilės, siekėme žūt būt iškovoti pirmąją pergalę. Varžybas pradėjome neblogai, vėliau nepataikėme iš patogių padėčių, kas leido varžovams išlyginti rezultatą“.

„Norėčiau pagirti ambicingą ir jauną „CEREROS LT“ komandą, kuri nenuleido rankų ir iškovojo 1 pergalę. Antrajame rate sieksime laimėti daugiau nei 3 taškų skirtumu, tuo labiau, kad rungtynes vėl žaisime savo žiūrovų akivaizdoje“.

„Komandoje neturime lyderių, visi žaidėjai panašaus pajėgumo. Šį kartą noriu pagirti pasiaukojamai žaidusius Aurimą Žiauberį bei Tadą Daukšą. Nuvylė jaunimas, padaręs daug klaidų ne tik puolime, bet ir gynyboje“, – šiek tiek nusivylęs klaidomis buvo R. Juodis.

„CERERA LT“ į pergalę vedė Mantas Rimkus – 24 taškai, bei Gražvydas Mockus – 20.

„Flamingo“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Tadas Daukšas – 20, bei Aurimas Žiauberys – 18.

Dramatiškos kovos antrajame pogrupyje

Pirmą pergalę po labai atkaklios kovos iškovojo debiutantai Kairių „Kairiai“, kurie svečiuose įveikė Bubių „Bubių“ krepšininkus. Kairiškiai į nokautą šeimininkus pasiuntė trečiajame kėlinuke, kuomet jį laimėjo devynių taškų skirtumu. Nors Bubių krepšininkai paskutiniajame kėlinuke bandė prisivyti Kairius, visgi pergalę rezultatu 75:72, išsivežė svečiai.

Bubių „Bubiai“: Paulius Bakšys – 24, Ramūnas Baliutavičius – 15

Kairių „Kairiai“: Aivaras Vasiliauskas – 17, Mindaugas Jokubauskas– 13, Donatas Rakauskas – 13

Nepralaimėję išlieka Kužių „Kužiai“, kurie itin rezultatyviame mače nugalėjo Meškuičių „Meškuičius“. Meškuitiškiai niekaip nerado priešnuodžių prieš sezono bei asmeninio rezultatyvumo rekordus pasiekusį Mantą Jankaitį, kuris tądien pelnė net 44 taškus ir nutiesė kelią kužiškiams į trečią iš eilės pergalę. Galutinis rezultatas 115:91 Kužių „Kužių“ naudai.

Kužių „Kužiai“: Mantas Jankaitis – 44, Tomas Čeputis – 17

Meškuičių „Meškuičiai“: Saulius Nemanius – 29, Arūnas Bačkys – 27

Dvejų asmenų dvikova tapo mačas tarp Noreikių „Noreikių“ bei Ginkūnų „Ginkūnų“ ekipų. Tiek vienoje, tiek kitoje ekipose pirmuoju smuiku griežė po vieną asmenį, kurie pelnė beveik pusę komandų taškų. Noreikių komandoje rezultatyviausiai žaidė Valdas Kiliokas, pelnęs 34 taškus, tuo tarpu Ginkūnų ekipoje nesustabdomas buvo Artūras Buivydas, pelnęs 33 taškus.

Įdomu pastebėti, kad taip pat pirmąją pergalę šiame sezone, rezultatu 78:75 iškovojo šeimininkai – Noreikių „Noreikiai“, tad pogrupyje visos komandos yra iškovojusios bent po vieną pergalę.

Noreikių „Noreikiai: Valdas Kiliokas – 34, Vytautas Lionas – 19

Ginkūnų „Ginkūnai“: Artūras Buivydas – 33, Ramūnas Neimantas – 16

Be intrigos

Nepasipriešino. Namų aikštėje žaidusi L. Ivinskio gimnazijos komanda „Savi“ nesugebėjo pasipriešinti Kuršėnų „Diringos“ ekipai, kuri iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės, bei dar nėra patyrusi pralaimėjimo. Gimnazistų komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir puikus Juliaus Ščipoko žaidimas, jis pelnė net 30 taškų. Po šios pergalės „Diringos“ ekipa ir toliau tvirtai pirmauja grupėje, tuo tarpu „Savi“ išlieka ketvirti.

L. Ivinskio gimnazijos komanda „Savi“: Julius Ščipokas – 30,Egidijus Ralys – 11

Kuršėnų „Diringa“: Juozas Staponkus – 17, Justas Laimikis – 16

Nepralaimėję išlieka ir Kuršėnų „Senukų“ ekipa, kuri svečiuose nepasigailėjo jaunųjų krepšininkų iš Kuršėnų SM-96. Nors pirmajame itin rezultatyviame kėlinuke, rodės, kad SM96 lengvai pergalės neatiduos (28:26), visgi po trumpos pertraukos jaunieji talentai pakliuvo į duobę iš kurios išsiropštyti taip ir nesugebėjo. Galutinis rezultatas – 110:65 – „Senukų“ naudai.

Kuršėnų SM-96: Kristijonas Lotiukas – 15, Aistis Dainauskis – 14

Kuršėnų „Senukai“: Gediminas Rupšys – 25, Karolis Grigalius – 21

Rezultatyviausių trejetuke ir toliau karaliauja Mantas Jankaitis iš Kužių „Kužių“ su 41 tašku per rungtynes. Antras – Julius Ščipokas (gimnazijos „Savi“) – 29,3 tšk., o į trečią vietą pakilo Artūras Buivydas iš Ginkūnų „Ginkūnų“ su 29 taškais.

Artimiausias turas prasideda jau šiandien. Kviečiame aktyviai palaikyti savo komandas!

Bubių „Bubiai“ – Kairių „Kairiai“  72:75
(I-19:14, II-20:22, III-15:24, IV-18:15)
|Paulius Bakšys – 24             Aivaras Vasiliauskas – 17
Ramūnas Baliutavičius – 15  Mindaugas Jokubauskas – 13
Donatas Rakauskas – 13

Kužių „Kužiai“ – Meškuičių „Meškuičiai“  115:91
(I-34:22, II-31:21, III-26:19, IV-24:29)

Noreikių „Noreikiai“ – Ginkūnų „Ginkūnai“  78:75
(I-18:22, II-23:15, III-20:22, IV-17:16)
Valdas Kiliokas – 34         Artūras Buivydas – 33
Vytautas Lionas – 19        Ramūnas Neimantas – 16

Daugėlių „Flamingas“ –  SK „Cerera Lt“ 63:66
(I-13:13, II-15:11, III-17:24, IV-18:18)