REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Sužaistos Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninės berniukų kvadrato varžybos Nuotraukos

2012 m. sausio 21 dieną, Kauno rajone, Ringauduose vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninės (pusfinalio) berniukų (1999-2000 m.g.) kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo ir Šiaulių rajono bei Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninių varžybų nugalėtojai- Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos sportininkai.

Varžybose dalyvavo Kauno rajono Vandžiogalos , Kauno S. Lozoraičio vidurinių mokyklų ir mūsų mokyklos mokinių komandos. Į varžybas neatvyko Jurbarko Naujamiesčio vidurinės mokyklos komanda.

Mūsų sportininkai pirmose varžybose įveikė Kauno miesto moksleivius ir pailsėję tik 3 minutes, turėjo vėl stoti į kovą su dar vienu varžovu. Vandžiogalos komanda pirmame kėlinyje įveikė mūsų moksleivius, bet antrame mums pavyko išlyginti rezultatą. Viską lėmė trečiasis kėlinys, kuriame tik po labai atkaklios kovos (rezultatas 9:6), pergalę iškovojo Kauno rajono sportininkai.

Vandžiogalos komanda, įveikusi ir kauniečius, tapo tarpzoninių varžybų nugalėtojais ir pateko į Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalą. Mūsų sportininkai apdovanoti antrosios vietos diplomais.

Noriu padėkoti mūsų mokiniams, kurie žaidė labai puikiai, drausmingai, mažai klydo, bet varžovas šįkart buvo stipresnis.

Mokytojas A. Dunauskas

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugpjūčio mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki rugsėjo 8 d.
10 – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Rugpjūčio 8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close