Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

„Grafų baldai-Kristalas“ tapo ŠKL Čempionais! Nuotraukos

Ketvirtose rungtynėse kuršėniškiai, gausiai palaikomi sirgalių, palaužė „Kalvio“ ekipą ir finalo serijoje, rezultatu 3:1, laimėjo ŠKL 2011-2012 sezono čempionų taurę.

Rungtynių eiga
Pirmasis kėlinukas buvo gana nerezultatyvus, tačiau atrodė, kad viskas eina tinkama linkme, „Grafų baldai-Kristalas“ turėjo 5 taškų persvarą. Antrame ketvirtyje „Kalvio“ puolimo mašina pradėjo didinti apsukas, todėl viskas apsivertė aukštyn kojomis. Į rūbines žaidėjai išėjo, kai švieslentėje degė rezultatas 25:31, šiauliečių naudai. Jau ne pirmą kartą šį sezoną ilgoji pertrauka ir pasitarimas rūbinėje Elijaus Spulgino auklėtiniams buvo impulsas žaisti geriau, todėl trečiajį kėlinuką jie laimėjo. rezultatu 22:13, ir vėl susigrąžino persvarą. Lemiamas ketvirtis buvo gana įtemptas, tačiau kuršėniškiai nenorėdami serijos nukelti į penktasias rungtynes, vienu metu turėjo net 14 taškų persvarą bei nepaleido iniciatyvos, laimėdami dvikovą, rezultatu 69:60.

Rezultatyviausi
Prie pergalės daugiausiai prisidėjo Dovydas Valentėlis, kurio sąskaitoje 17 taškų ir 6 išprovokuotos pražangos. Mindaugas Lukšas įsūdė 14 taškų, o Mindaugas Kumpis sugriebė 9 kamuolius po krepšiais ir pelnė 12 taškų. „Kalvio“ ekipoje rezultatyviausias buvo Vaidas Pauliukėnas, jis pelnė trečdalį komandos taškų – 20.

Įdomioji statistika
Naudingiausias penketas rungtynėse buvo J. ŠčipokasD. ValentėlisM. NorkusA. Andriušaitis bei M. Lukšas, jie daugiausiai prisidėjo prie spurto trečiame kėlinyje. Rungtynėse 4 kartus rezultatas buvo lygus, o pirmaujanti komanda keitėsi 3 kartus. Didžiausią atotrūkį rungtynėse turėjo „Grafų baldai-Kristalas“  komanda, kuri susikrovė 14 taškų persvarą ketvirtame kėlinuke. Didžiausią spurtą surengė „Kalvio“ žaidėjai, antrame kėlinyje pelnę 16 taškų be atsako. Kuršėniškių atsarginių suolelis pelnė 21 tašką, kai priešininkai sugebėjo įridenti tik 6 taškus.

Sezono geriausieji
Tarp sezono geriausiųjų ŠKL krepšininkų „Grafų baldai-Kristalo“ žaidėjai Mindaugas Norkus ir Mindaugas Lukšas užima atitinkamai pirmą ir antrą vietas pagal dvitaškių pataikymo procentą. Mindaugas Norkus taip pat užima antrą vietą pagal naudingumą. Gintaras Kukanauskas yra antroje vietoje pagal atkovotus kamuolius ir trečioje pagal naudingumą. Komandų įskaitoje kuršėniškiai yra pirmoje vietoje pagal pelnytus taškus, efektyvumą ir dvitaškių taiklumą. Antroje vietoje pagal dvitaškių, o trečioje pagal tritaškių pataikymo procentą.

Šiek tiek istorijos
SK „Kristalo“ komanda „Grafų baldai-Kristalas“ jau šešis sezonus rungtyniaujia stipriausioje Šiaulių lygoje. Po dviejų metų pertraukos Čempionų taurė grįžta į Kuršėnus, ir tai jau ketvirtas kartas, kai vyrams nėra lygių Šiauliuose.  Be šio apdovanojimo ŠKL lygoje kuršėniškiai turi iškovoję sidabro medalius, o praeitais metais pusfinalyje nusileidę „Kalvio“ ekipai, tenkinosi bronzos medaliais. Tai jau 7 sezonas iš eilės, kad SK „Kristalas“ užlipa ant nugalėtojų pakilos, jeigu pridėtume ŠKAL Čempionų taurę. „Kalvio“ komanda antrus metus iš eilės turi tenkintis sidabro medaliais.

Kas toliau?
Specialiai ŠKL finalui buvo pagaminti „Grafų baldai-Kristalo“ vienetiniai čempioniški marškinėliai, todėl vienus jų „Grafų baldai-Kristalas“ dovanos savo ištikimiausiam sirgaliui. Greitai pasirodys konkursas, sekite naujienas.

Pagrindinė pagerbimo ceremonija vyks gegužės 12 d. Šiauliuose per ŠKL uždarymo šventę. Daugiau rasite www.skl.lt.

Dėkojame visiems žaidėjams, rėmėjais ir sirgaliams, kad „Grafų baldai-Kristalo“ komanda vel gali į viršų kelti Čempionų taurę!