REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

LMOF finale – Daugėlių pagrindinės mokyklos merginos

Eina į pabaigą Lietuvos mokinių Olimpinis festivalis (LMOF). Ypač sėkmingai šiemet jame rungtyniauja mūsų mokyklos komandos.

Šiaulių rajone laimėtos pradinukų (2001 m. g. ir jaunesnių) kvadrato, berniukų ir mergaičių futbolo, berniukų stalo teniso, na, o visai neseniai – ir mergaičių lengvosios atletikos keturkovės varžybos.

Pastarosiose tarpzoninėse varžybose, kurios vyko mūsų mokyklos stadione, varžėsi 7 geriausios Šiaulių apskrities komandos iš Joniškio, Pakruojo, Mažeikių, Akmenės, Radviliškio, Kelmės ir, žinoma, Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos.

Tai pirmas kartas per 18 metų, kai mūsų mokyklos merginų komanda gavo teisę dalyvauti tokio rango varžybose. Merginos parodė tvirtą charakterį ir iškovojo jose 2 vietą, tik 11 taškų nusileidusios viešnioms iš Radviliškio. Mūsų merginos surinko 1283 taškus ir šis rezultatas leido joms patekti į finalines varžybas, kurios įvyks 2012 metų gegužės 23 dieną Alytuje. Asmeninėje įskaitoje tarp mergaičių nugalėtoja tapo Kamilė Žalneravičiūtė iš 7b klasės. Ji surinko 302 taškus. Mūsų mokyklos komandą sudarė:

  1. Kamilė Žalneravičiūtė 7b klasė
  2. Karolina Krasauskytė 7b klasė
  3. Karina Vlasovaitė 6b klasė
  4. Agnė Kaminskaitė 7a klasė
  5. Dovilė Čeputytė 7a klasė
  6. Diana Griciūtė 7a klasė

Sveikiname merginas su puikiu laimėjimu ir linkime sėkmės finale.

Kūno kultūros mokytojas Romualdas Juodis

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugpjūčio mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki rugsėjo 8 d.
10 – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Rugpjūčio 8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close