REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Vilius Tamošaitis: Kuršėnai liks amžinai mano širdyje!

Rugsėjo 15 dieną Šiauliuose vyks miesto šventė „Šiaulių dienos“, kurioje su savo muzikine programa pasirodys ir kuršėniškis Vilius Tamošaitis – žmogus orkestras, arba kitaip „Gerai Gerai“.

kursenai.lt redakcija nusprendė nepraleisti progos ir pakalbinti Vilių, kuris yra labai neblogai žinomas tarp melomanų ir ypač elektroninės muzikos gerbėjų.

Viliau, papasakok šiek tiek apie save:

Esu Vilius Tamošaitis. Gimiau ir augau Kuršėnuose. Baigiau Lauryno Ivinskio gimnaziją (2004 m.). Kuršėnų muzikos mokyklą, trimito specialybę, tuomet išvykau į Kauną, kur baigiau Kauno technikos universiteto bakalauro studijas, tada persikrausčiau į Vilnių ir apsigyniau Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrą, čia šiuo metu ir gyvenu. Pagal profesiją esu garso režisierius, dirbu garso įrašų studijoje. Dubliuojame filmus kinoteatrams. Dažniausiai animacinius. Kuriu muziką/garsus reklamoms, filmams, muzikantams. Nesvetima man ir scena, kur slepiuosi po pseudonimu „Gerai Gerai“.

Gimei ir užaugai Kuršėnuose, koks ryšis sieja tave su šiuo ypatingu miesteliu?

Sieja labai daug prisiminimų ir nostalgijos. Kaskart noris grįžti ir sutikti artimus žmones. Šeima, mokykla, muzikos mokykla ir t.t. Prisimenu mokyklą ir mokytojus, muzikos mokyklą, futbolo treniruotes, Kuršėnų „Ventą“, upę, pušyną, pirmus pasimatymus, pirmas meiles, miesto šventes, šokius, draugus, šaulių burelį, skautus. Ir tai tik viena mažytė dalelė viso to kas liko širdy amžinai. Galima šnekėti ir dalintis prisiminimais valandų valandas. Kuršėnai liks amžinai mano širdyje…

Pakalbėkime apie profesinę pusę. Minėjai, kad dirbi garso įrašų studijoje, kiek filmų jau įgarsinai?

Jau pamečiau skaičių. Nebeskaičiuoju ir nebegaliu atsekti. Šia veikla užsiimu daugiau nei šešeri metai.

Ar skiriasi darbo braižas nuo pirmųjų metų, kai pradėjai tai daryti?

Pirmi metai buvo išskirtiniai. Visų filmų scenarijus mokėdavau mintinai. Susipažindavau su vis naujais aktoriais. Tai buvo naujiena. O dabar galiu atsiminti vos kelias frazes iš filmų. Išmokau dirbti ir į galvą neprisikrauti nereikalingos informacijos. Aktoriai tapo draugais. Su kai kuriais susitinkame tik darbo reikalais, su kitais palaikome artimesnius ryšius.

Ar patinka tai, ką tu darai?

Tiesiog dievinu, tai ką darau. Gyvenu svajonių gyvenimą. Dirbu mylimą darbą. Esu apsuptas nuostabių žmonių. Kol kas net neisivaizduoju kitokio gyvenimo stiliaus.

Jeigu teisingai supratau, esi nesvetimas ir scenoje, kur pasirodai „Gerai Gerai“ pseudonimu. Kas tave pastūmėjo į sceną ir nuo ko tai pradėjai?

Pirmas kontaktas su muzikos instrumentu buvo, kai buvau gal šešerių metų. Per pusbrolio krikštynas į rankas pateko trimitas. Tada pradėjau lankyti muzikos mokyklą. Ir taip gimė kultinė Lauryno Ivinskio gimnazijos grupė „Šiltnamis“. Su klasioku Karoliu įrašėme namie albumą. Nuo to viskas ir prasidejo. Augau augau ir užaugau rimtesnei scenai. Labai džiaugiuosi ta patirtimi, kuri pas mane atėjo per įvairius kvailiojimus.

Kokie ryškiausi, kaip scenos atlikėjo, pasiekimai?

Dalyvavimas įvairiuos konkursuose ir gerų atsiliepimų sulaukimas irgi pasiekimas. Bet tokie didžiausi, tai apšildėme Morcheeba vokalistę Skye, Moby, Gus Gus. Išleidome albumą. Laimėjome metų debiuto apdovanojimą M.A.M.A. apdovanojimuose. Išleidome nemažai radijo singlų.

Kiekvienas atlikėjas turi mėgstamiausią savo sukurtą dainą, kokia daina tai būtų Viliui?

Turiu daug mėgstamų. Tikriausiai todėl, kad jos yra nuosavos ir pilnos emocijų. Turiu nemėgstamų, kurių nemėgstu groti koncertuose, tai ir negrojame. Jos geros, bet kažkaip ne visada prilimpa prie koncertines nuotaikos.

Kadangi nenustygsti vietoje, tai tave galime pamatyti ir gyvai. Kokie artimiausi „Gerai Gerai“ pasirodymai ir kur?

Rugsėjo 15 d. pasirodysiu Šiaulių dienose. Pristatysiu savo solinį projektą, kartu su kita kuršėniške Kami (Kamilė Kielaitė), kviečiu visus atvykti!

Kokie artimiausi muzikinės karjeros planai?

Spalio mėn. pradedame įrašinėti antrąjį albumą su Miss Sheep. Po jo seks solinio projekto albumas. Toliau padėsiu jaunoms grupėms. Taip pat įrašinėsime albumą. Dalinsiuosi savo patirtimi. Planuoju „užkurti“ ir muzikos motyvacines paskaitas jaunimui. Sukurti miuziklą ir dar kelis projektus.

Tai, kaip suprantu, dabar labai populiari emigracija nėra tavo planuose?

Turiu ką veikti ir čia (šypsosi). Kaip ir minėjau anksčiau, tai darbų turiu dar ateinantiems metams. Gal net dešimčiai. Ir jų vis daugėja, nes vis prisigalvoju naujų. Turiu tokią problemą, kad galva dirba 24 valandas per parą. Kartais net susapnuoju ir rytą užsirašinėju idėjas. Kol galva bus pilna idėjų tol niekur nevažiuosiu. Na, nebent sulaukčiau kokio kosminio pasiūlymo iš užsienio studijų.

Ar esi sirgęs žvaigždžių liga?

Na, nemanau, kad buvau ja susirgęs. Nesureikšminu savo darbo. Jis toks pat kaip batsiuvio, taksisto, bankininko ar gydytojo. Visi jie svarbūs. O buvimas viešoje erdvėje neturėtų būti pagrindas susirgti ta keista ir man nesuprantama liga. Turiu savo nuomonę apie Lietuvos žvaigždeles, bet nieko nekomentuosiu.

Minėjai, kad padedi scenose apšilti ir naujokams. Papasakok apie tai plačiau.

Padedu jaunų merginų grupei „Shamanna Bug“. Jos koncertavo pernai Kuršėnuose. Tai buvo jų pirmasis koncertas po šiuo pavadinimu. Šiemet sukanka vieneri metai, kai merginos kartu ir kai vieni kitus pažįstame. Daug nuveikėme. Džiaugiuosi galėdamas pasidalinti savo žiniomis ir leisti muzikantams pasiekti daugiau nei patys galėtų per tokį laiką.

Ko palinkėtum Kuršėnų krašto žmonėms?

Palinkėčiau siekti savo tikslo, daug svajoti ir svajones pildyti bet kokia kaina. Nereaguoti į aplinkos trukdžius. Tiesiog gyventi savo gyvenimą. Dar linkiu didelės meilės savo aplinkai – šeimai, giminėms, draugams ir žinoma Kuršėnams. Būkit nuoširdūs!

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: