Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Prasidėjo Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos pirmenybės Nuotraukos

Praeitą savaitę Daugėliuose rungtynėmis tarp vietos „Flamingo“ bei Raudėnų „Reindžerių“ prasidėjo penktasis jubiliejinis ŠRVMKL sezonas, o staigmenų ir atkaklių kovų netrūko jau I ture, o bene didžiausia jų tapo praeitų metų čempionės „Diringos“ pralaimėjimas „Kristalui-Autobaltikai“. Šiame ture dėl nelyginio komandų skaičiaus antrajame pogrupyje nežaidė „Cerera LT“.

Puiki sezono pradžia

Puikiai sezoną pradėjo Kuršėnų „Kristalas-Autobaltika“, kuris svečiuose įveikė praeitų metų čempionus – Raudėnų „Diringos“ vyrus. „Kristalo“ komandos veteranai jau nuo pirmųjų minučių ėmė įrodinėti, kad žaisti reikia ne žodžiais, o veiksmais ir įgijo trapią trijų taškų persvarą, kurią „Diringa“ kiek aptirpino ir po dvejų kėlinukų nei viena komanda negalėjo jaustis saugiai. 35:37 – „Kristalo-Autobaltikos“ naudai.

Iškart po ilgosios pertraukos ir toliau šiek tiek toliau viena koja buvo „Kristalas“, kuris pasinaudodami apsnūdusių čempionu blankiu žaidimu, įgijo kiek apčiuopiamesnę persvarą, kurią lemiame ketvirtyje išlaikė ir šventė puikią pergalę, rezultatu 69-62.

Po pergalės „Kristalo-Autobaltikos“ vadovas Alvydas Alsys buvo geros nuotaikos: „Savo teisybę reikia įrodyti ne žodžiais, o veiksmais aikštėje, ką ir parodėme trečiadienį“.

„Čempionatas prasidėjo pergale, tikslų nekeičiame ir toliau – tapti prizininkais. Laukia ilgas čempionato kelias. Sveikinu visas startuojančias komandas, linkiu gražios sportinės kovos. Sėkmės!, – palinkėjimais pokalbį užbaigė A. Alsys.

Tuo tarpu „Diringos“ žaidėjas Tomas Šimkauskas buvo lakoniškas: „Komentuoti nelabai yra ką. Priešininkai tą dieną buvo stipresni ir taiklesni. Tiesiog turbūt išėjome žaisti su „čempioniškomis“ nuotaikomis. Tuo labiau, kad prieš savaitę draugiškose rungtynėse „Kristalą“ nugalėjome 20 taškų skirtumu. Priešininkų patirtis įrodė, kad reikia žaisti kiekvienose varžybose“, – išvadą padarė T. Šimkauskas.

Raudėnų „Diringa“ – Kuršėnų „Kristalas-Autobaltika“ 62:69
(I-14:17, II-21:20, III-13:17, IV-14:15)

Raudėnų „Diringa“: Tomas Grinevičius – 12, Justas Laimikis – 12, Ramūnas Norutis – 12
Kuršėnų „Kristalas-Autobaltika“: Kazimieras Šleževičius – 18, Rolandas Bartaševičius – 12.

Stiprų nokautą Daugėliuose patyrė turnyro debiutantai Raudėnų „Reindžeriai“, kurie pirmajame ketvirtyje kaip lygūs su lygiais kovėsi su vietos „Flamingu“ ir turėjo tik dvejų taškų deficitą, tačiau viskas apsivertė antrajame, kuomet daugėliškiai tiesiog „smogė į paširdžius“ ir laimėję kėlinuką net 21:3, praktiškai įtvirtino pergalę.

Nors raudėniškiai antroje rungtynių pusėje dar bandė varžovus vytis, viskas ką tą vakarą sugebėjo – tai skirtumą sumažinti iki vienženklės taškų persvaros – 60:68.

Daugėlių „Flamingas“ – Raudėnų „Reindžeriai“  68:60
(I-22:20, II-21:3, III-8:19, IV-17:18)

Daugėlių „Flamingas“: Tadas Daukšas – 19, Antanas Rimeikis – 14
Raudėnų „Reindžeriai“: Arnoldas Glodenis – 20, Kazimieras Lubys – 19

Dar viena itin atkakli kova vyko Verbūnuose, kur vietos „Verbūnai“ priėmė svečius iš Gruzdžių. Debiutantai pirmajame kėlinuke atsilikinėjo 8 taškais, o po dvejų komandos išėjo ilsėtis esant 9 taškų persvarai svečių naudai, visgi per ilgąją pertrauką šeimininkai suderino savo žaidimo stygas ir ėmė vytis varžovus.

Verbūnų „Verbūnai“ – Gruzdžių „Gruzdžiai“  75:76
(I-17:25, II-26:27, III-14:9, IV-18:15)

Verbūnų „Verbūnai“: Ernestas Milickis – 16, Algirdas Vozgirdas – 14
Gruzdžių „Gruzdžiai“: Nedas Palubinskis – 22, Tomas Buivydas – 17, Karolis Jasotis – 17

Puikią pergalę namuose iškovojo praeitų metų debiutantai, kurie vedami Mindaugo Jokūbausko, kuris tapo rezultatyviausiu turo ir pirmenybių žaidėju, bei Artūro Šimaičio nugalėjo svečius iš Meškuičių – „Meškuičių“ komandą. Itin atkaklios dvikovos baigtis sprendėsi tik paskutinę sekundę, kuomet šeimininkai taikliu metimu paskutinę sekundę persvėrė rezultatą savo naudai ir pakėlė visus Kairius ant kojų. 96:95 – SK „Kairių“ naudai.

SK „Kairiai“ – Meškuičių „Meškuičiai“  96:95
(I-17:19, II-23:24, III-18:25, IV-38:27)

SK „Kairiai“: Mindaugas Jokūbauskas – 35, Artūras Šimaitis 25
Meškuičių „Meškuičiai“: Tadas Andrulis – 23, Simas Šimonis – 22

Sustiprėję Kužių „Kužiai“ svečiuose neturėjo daug vargo su Ginkūnų „Ginkūnais“ ir sutriuškino juos rezultatu 106:84. Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinuke, kuomet „Ginkūnai“ pateko į duobę, tuo tarpu „Kužiai“ sugebėjo įgyti 23 taškų persvarą, kurios nepaleido iki pat rungtynių pabaigos. „Kužių“ ekipoje puikiai debiutavo Marius Jankaitis, pelnęs 20 taškų.

Ginkūnų „Ginkūnai“ – Kužių „Kužiai“  84:106
(I-19:24, II-10:28, III-25:26, IV-30:28)

Ginkūnų „Ginkūnai“: Ramūnas Neimantas – 24, Ovidijus Bagdonas – 16
Kužių „Kužiai“: Sigitas Šapas – 26, Marius Jankaitis – 20

Noreikiuose vykusiose rungtynėse mačas itin atkakliai klostėsi tris kėlinukus, po kurių 3 taškų persvarą turėjo šeimininkai – „Noreikių“ komanda, viskas apsivertė lemiame ketvirtyje, kuomet „Bubiai“ įjungė aukštesnę pavarą ir nurūko į pergalę. Galutinis rezultatas – 81:94 – „Bubių“ naudai. Noreikiškiams itin nesisekė stabdyti Mindaugo Kydiko ir Aurimo Urbono, kurie buvo nesustabdomi puolime ir pelnė atitinkamai 29 ir 28 taškus.

Noreikių „Noreikiai“ – Bubių „Bubiai“  81:94
(I-21:25, II-19:20, III-26:17, IV-15:32)

Noreikių „Noreikiai“: Valdas Kiliokas – 26, Arūnas Palevičius – 18
Bubių „Bubiai“: Mindaugas Kydikas – 29, Aurimas Urbonas – 28

Neturėjo vargo. Paskutinėse rungtynėse vyko Kuršėnų derbis tarp praeitų metų vicečempionų SK „Kuršėnų senukų“ bei jaunosios kartos atstovų – Kuršėnų sporto mokyklos komandos SM-1996. Visus taškus ant i „Senukai“ sudėjo jau pirmajame kėlinuke, kurį laimėjo 12 taškų persvara, o galutinai į nokautą jaunuosius krepšininkus pasiuntė iš karto po ilgosios pertraukos, kuomet įgijo net 38 taškų persvarą, ir tik atsipalaidavę paskutiniajame, leido kiek sporto mokyklos auklėtiniams atsikvėpti ir šiek tiek priartėti.

Kuršėnų S„Kuršėnų Senukai“ – Kuršėnų SM-1996  97:69
(I-23:11, II-17:11, III-36:16, IV-21:31)

Kuršėnų SK „Kuršėnų Senukai“: Gerardas Dainauskas – 20, Paulius Arvasas – 17
Kuršėnų SM-1996: Edvinas Ožemblauskas – 20, Kristijonas Lotiukas – 20, Arnas Liulys – 10

Po pirmojo turo rezultatyviausių žaidėjų trejete į priekį išsiveržė Mindaugas Jokūbauskas (SK „Kairiai“), pelnęs 35 taškus ir padėjęs komandai išplėšti pergalę. Antroje ir trečioje vietoje figūruoja „Bubių“ krepšininkai – Mindaugas Kydikas ir Aurimas Urbonas, kurie pelnė atitinkamai 29 ir 28 taškus.

Kitas turas prasidės jau rytoj, vienintelėmis rungtynėmis tarp Gruzdžių „Gruzdžių“ bei SK „Kairių“, likusios turo rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį, gruodžio 5 dieną.